"Milan" vos neiššvaistė trijų įvarčių persvaros prieš "Udinese"

Kiek neįprastu metu, antradienio vakarą, prasidėjo penktojo "Serie A" turo kovos. Vieninteliame mače Udinėje vietos futbolininkai priėmė "Milan".

Aktyviai žaidę svečiai išsiveržė į priekį jau penktąją minutę, kai be priekaištų baudos smūgį realizavo Mario Balotelli. Praėjus dar tiek pat laiko "rossoneri" persvarą padvigubino puikiai kamuolį krūtine po Riccardo Montolivo perdavimo susistabdęs Giacomo Bonaventura.

Pirmojo kėlinio pabaigoje dar pasižymėjo Cristianas Zapata ir atrodė, jog "Milan" švęs nesunkią pergalę.

Vis dėlto, atėjus antrajai rungtynių pusei "Udinese" suprato, kad privalo gelbėtis. 51-ąją minutę po Antonio Di Natale perdavimo skirtumą sušvelnino Emmanuelis Agyemangas-Badu, o dar po aštuonių minučių šeimininkai varžovams jau ėmė kvėpuoti į nugarą po tikslaus Duvano Zapatos smūgio.

Po šio įvarčio daugiau nei pusvalandį ir toliau vyko atkakli kova, tačiau įvarčių pelnyta nebuvo. Paminėti verta tai, kad prieš pat rungtynių pabaigą iš aikštės už antrą geltoną kortelę dar buvo pašalintas Bruno Fernandesas.

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>