Milano klubai nugalėjo skirtingu stiliumi © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" lygoje šeštadienį buvo žaidžiamos dvejos rungtynės - pergales skirtingu stiliumi iškovojo abu Milano klubai.

Čempionų titulą ginantis "Milan" išvykoje tik po įnirtingos kovos palaužė vieną iš čempionato autsaiderių "Parma" ekipą. Antrojo kėlinio viduryje aikštės šeimininkus į priekį išvedė A.Gilardino, ir tai buvo pirmasis įvartis kurį "Milan" praleido išvykoje nuo rugsėjo rungtynių su "Lazio".

Tačiau tituluotojo klubo žaidėjai parodė charakterį ir likus aštuonioms minutėms brazilas Kaka po J.D.Tomassono perdavimo išlygino rezultatą, o baigiantis pagrindiniam mačo laikui A.Pirlo įmušė pergalingą įvartį.

Vos trečiąjį sezono laimėjimą pavyko pasiekti "Inter" klubui, kuris namuose net penkių įvarčių skirtumu sutriuškino "Messina" komandą. Tris įvarčius šeimininkams pelnė ir rezultatyviausiu sezono žaidėju tapo Adriano, vieną siciliečiai įsimušė į savo vartus, dar vieną pridėjo C.Vieri.

Beje "Inter" buvo susikomplikavęs savo padėtį kai 49 minutę raudoną kortelę užsidirbo vartininkas F.Toldo, ir vietoj jo vartų saugoti į aikštę išbėgo debiutantas F.Carini. Pastarasis 76 minutę praleido N.Amoruso smūgiuotą 11 metrų baudinį, tačiau teisėjui liepus jį pakartoti bandymą atmušė.

Statistika:

"%c00029" 1 - 2 "%c00062"
67' [1 - 0] Alberto Gilardino
82' [1 - 1] Kaka
90' [1 - 2] Andrea Pirlo

"%c00037" 5 - 0 "%c00214"
3' [1 - 0] Adriano
13' [2 - 0] Adriano
36' [3 - 0] Adriano
55' [4 - 0] Dimitrios Eleftheropoulos į savo vartus
84' [5 - 0] Christian Vieri

49' Francesco Toldo ("Inter") pašalintas iš aikštės

76' Nicola Amoruso ("Messina") neišnaudojo 11 metrų baudinio