Italų grandas "%c00062" pradėjo dviejų Ispanijos rinktinės žaidėjų medžioklę. Taikinyje - Fernando Morientesas (%p00930) ir jo bendravardis Fernando Torresas (%p01133). Galimas dalykas, kad vienas iš jų persikraustys į Italiją po Euro-2004.

Nežiūrint to, kad iki transferų rinkos atidarymo dar žaisti ir žaisti, jau dabar pasirodo informacija apie tai, kad vienas ar kitas Europos klubas ruošiasi pirkti eilinę žvaigždę. Tai "%c00042" pasiryžę iškloti bet kokius pinigus už Davidą Beckhamą (%p00219), tai "%c00006" ruošiasi pasikviesti Michaelą Oweną (%p02009) iš "%c00045". Dabar į panašias kalbas įtrauktas ir italų "Milan" klubas.

Šiai komandai verkiant reikia trečio aukštos klasės puolėjo, kuris galėtų pakonkuruoti su %p01119 ir Andrėjumi Ševčenka (%p01111). Danas Jonas Dahlis Tomassonas (%p01099), greičiausiai, paliks italų kolektyvą jau šią vasarą, nes nėra patenkintas tuo, kad retai išeina startinėje sudėtyje.

"Milan" jau dabar reiškia susidomėjimą dviejais Ispanijos rinktinės žaidėjais.

Pirmasis - Fernando Morientesas - jau seniai laikomas vienu esminių nacionalinės komandos žaidėjų. Kitas - Fernando Torresas - yra, veikiausiai, perspektyviausias jaunasis Ispanijos rinktinės puolėjas. Tačiau jis atstovauja Madrido "%c00017", todėl jokių rimtų apdovanojimų dar nelaimėjo. Kas dėl Morienteso, tai kalbos apie tai, kad jis vasarą paliks "%c00036", sklinda jau pakankamai seniai. Patys prancūzai sako, kad jie paprasčiausiai neturi lėšų kolektyve išlaikyti tokį žymų žaidėją.

Žinoma, "Milan" klubui labiau norisi įsigyti jaunąjį "Atletico" puolėją. Pirmiausia, tenykštis Fernando dar labai jaunas, o todėl galės komandai nešti naudą dar ne vienerius metus. Morientesas gi, kažin ar žais geriau, nei dabar. Savo simpatijų Torresui neslepia ir "Milan" viceprezidentas Adriano Galliani.

Tik vat tai atsieis labai didelę sumą, apie ką jau pranešė "Atletico" klubo vadovybė. Dėl šios priežasties Morienteso kandidatūra atrodo priimtinesnė.

Tačiau, jei italų klubo bosai vis gi nepašykštės, tai, greičiausiai, ateityje jie iš to tik laimės. Žinoma, negalima šimtaprocenčiai tvirtinti, kad Torresas tuoj pat Italijoje ims demonstruoti pasaulinio lygio futbolą. Bet pastarosios jaunojo puolėjo rungtynės kitokių minčių nekelia.

Taigi, dabar viskas "Milan" rankose. Bet kokiu atveju, kiekvienas iš šių dviejų ispanų gali sustiprinti komandos atakų potencialą ir rimtai pakonkuruoti su Ševčenka ir Inzaghi.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos