Minimali "Arsenal" pergalė Anglijoje © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistos dar ketverios Anglijos "Premier" lygos XXI turo rungtynės, o du mačai buvo atidėti dėl prastų oro sąlygų bei vejos būklės.

Svarbią pergalę iškovojo tik penktoje vietoje žengiantis Londono "Arsenal" klubas, savo aikštėje minimaliu rezultatu 1-0 palaužęs vidutiniokę "Bolton" vienuolikę.

Šeimininkai didžiąją rungtynių dalį atakavo, tačiau jiems pritrūkdavo šiek tiek sėkmės - Robinas van Persie mušė kiek virš vartų, o Emmanueliui Adebayorui paskutinę akimirką sukliudė gynėjas.

Antrojo kėlinio pradžioje "Bolton" gynėjas Jlloydas Samuelis baudos aikštelėje lietė kamuolį ranka, tačiau teisėjas 11 metrų baudinio skirti nesiryžo.

Dar kiek vėliau van Persie sudrebino vartų virpstą, o "Bolton" vartininkas Jussi Jaaskelainenas atrėmė olando bei po keitimo aikštėje pasirodžiusio Nicklaso Bendtnerio bandymus, tačiau galiausiai įvartis krito 84 minutę - po van Persie perdavimo pasižymėjo danas Bendtneris.

Lygiosiomis baigėsi mačas tarp "Middlesbrough" bei "Sunderland" ekipų.

Namie žaidę "Middlesbrough" futbolininkai pirmavo po to, kai prieš pat didžiąją pertrauką po Stewarto Downingo perdavimo įvartį iš už baudos aikštelės ribų pelnė Alfonso Alvesas.

Bet 82 minutę svečiai atstatė pusiausvyrą - pasižymėjo Kenwyne'as Jonesas.

"Sunderland" galėjo išplėšti ir dramatišką pergalę, bet po Carloso Edwardso smūgio kamuolį nuo vartų linijos atmušė Adamas Johnsonas.

Londono "Arsenal" 1 - 0 "Bolton"
84' [1 - 0] Niclas Bendtner

Liverpulio "Everton" 2 - 0 "Hull"
18' [1 - 0] Marouane Fellaini
45' [2 - 0] Mikel Arteta

"Middlesbrough" 1 - 1 "Sunderland"
45' [1 - 0] Alfonso Alves
82' [1 - 1] Kenwyne Jones

"Newcastle" 2 - 2 Londono "West Ham"
19' [1 - 0] Michael Owen
29' [1 - 1] Craig Bellamy
55' [1 - 2] Carlton Cole
78' [2 - 2] Andy Carroll

"Stoke City" 0 - 0 "Liverpool"