Minimalios "Barcelona" ir "Real" klubų pergalės Ispanijoje © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate šeštadienį sužaistos penkerios XIX turo rungtynės.

Svarbią pergalę iškovojo pirmenybių lyderis "Barcelona" klubas, išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 palaužęs vidutiniokę "Valladolid" ekipą.

Vienintelį įvartį nugalėtojams 40 minutę pelnė kamerūnietis Samuelis Eto'o, sužaidęs sienele su Xavi bei pasiuntęs kamuolį į tinklą iš 16 metrų.

Po didžiosios pertraukos progų turėjo abi vienuolikės, tačiau daugiau įvarčių pelnyta nebuvo.

Lyderiui pernelyg atitrūkti neleido antroje vietoje žengianti Madrido "Real" ekipa, išvykoje tokiu pat rezultatu palaužusi "Malaga".

Vienintelį įvartį tuoj po didžiosios pertraukos pelnė Gonzalo Higuainas, nuo pat vidurio linijos prasiveržęs ligi varžovų baudos aikštelės bei pasiuntęs kamuolį į tinklą.

Kiek netikėtą triuškinančią nesėkmę rezultatu 0-3 patyrė ketvirtoje vietoje žengianti "Villarreal" ekipa, turėjusi pripažinti "Almeria" pranašumą.

Šeimininkai nuo pat pradžių turėjo iniciatyvą, o pirmasis įvartis krito jau 7 mačo minutę - kiek anksčiau progos neišnaudojęs Alvaro Negredo iš arti pasiuntė kamuolį į tinklą po Alberto Crusato perdavimo.

20 minutę "Almeria" pirmavo jau 2-0 - po to paties Negredo reido Diego Lopezą iš arti nuginklavo Pablo Piatti. Dvikovos baigtį praktiškai nulėmė Jose Mane, 35 minutę įmušęs trečią įvartį bei palaidojęs svečių viltis.

"Malaga" 0 - 1 Madrido "Real"
49' [0 - 1] Gonzalo Higuain

"Recreativo" 0 - 1 "Sevilla"
33' [0 - 1] Frederic Kanoute (iš 11 metrų baudinio)

Bilbao "Athletic" 2 - 1 "Mallorca"
3' [1 - 0] Francisco Navarro Yeste
71' [1 - 1] Jose Manuel Jurado Marin
83' [2 - 1] Javier Martinez

"Valladolid" 0 - 1 "Barcelona"
40' [0 - 1] Samuel Eto'o

"Almeria" 3 - 0 "Villarreal"
7' [1 - 0] Alvaro Negredo
20' [2 - 0] Pablo Piatti
35' [3 - 0] Jose Mane

Sevilijos "Real Betis" 3 - 3 "Numancia"
9' [1 - 0] Sergio Garcia
39' [1 - 1] Carlos Reina Aranda
75' [1 - 2] Jose Javier Barkero
84' [2 - 2] Jesus Capi
89' [3 - 2] Ricardo Oliveira
90' [3 - 3] Carlos Reina Aranda

74' iš aikštės pašalintas Nelson ("Betis")