Miunchenas liko nesvetingas, o „Benfica“ dovanos nesuteikė: „Barca“ krenta į Europos lygą © AP nuotr.

„Barcelona“ po 18 metų pertraukos žais UEFA Europos lygoje – tai galima patvirtinti po to, kai katalonai išvykoje 0:3 pralaimėjo „Bayern“ ekipai, o „Benfica“ namuose 2:0 palaužė Kijevo „Dinamo“ komandą.

Katalonai būtų likę Čempionų lygoje, jei iškovotų pergalę Miunchene, arba Lisabonos ekipa namuose neįveiktų varžovų iš Ukrainos, tačiau nei vienas iš šių scenarijų nepasitvirtino.

Rungtynėse su „Bayern“ ekipa „Barcelona“ šansų daug neturėjo. 34-ąją minutę, galima sakyti, eilinį savo įvartį į Ispanijos ekipos vartus pelnė Thomasas Mulleris po dvikovos antrame aukšte. Besibaigiant kėliniui puikų smūgiu iššovė ir Leroy'us Sane, rezultatą padvigubinęs šeimininkų naudai.

Trečiąjį vinį į „Barcos“ kartą įkalė jaunasis Jamalas Musiala. Saugas gavo perdavimą iš krašto nuo Alphonso Davieso ir neabejodamas kamuolį pasiunte į vartų tinklą.

„Benfica“ rungtynėse su „Dinamo“ abu įvarčius įmušė pirmajame kėlinyje – rezultatyvūs buvo Romanas Yaremchukas ir Gilberto. Tiesa, Kijevo ekipa šiose rungtynėse tikrai turėjo ne vieną gerą šansą, ypatingai rungtynių pradžioje, kai praktiškai į tuščius vartus nepataikė Viktoras Tsygankovas. Visgi, šansais Ukrainos komanda nepasinaudojo.

„Barcelona“ paskutinį kartą Europoje lygoje dalyvavo 2003-04 metų sezone, o „Benfica“ paskutinį kartą Čempionų lygos atkrintamosiose žaidė 2016-17 metų sezone.

Šioje, E grupėje Miuncheno „Bayern“ surinko maksimalų kiekį taškų – 18 iš 18 galimų.