Miunchene - dvi raudonos kortelės ir minimali "Bayern" pergalė (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Antrajame UEFA Čempionų lygos pusfinalyje trečiadienį Miuncheno "Bayern" klubas savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu rezultatu 1-0 palaužė "Lyon".

Nuo pat dvikovos pradžios iniciatyva priklausė šeimininkams, tačiau keliai varžovų vartų link jiems buvo uždari. Bene geriausią šansą pasižymėti turėjo puolėjas Ivica Oličius, bet po Robbeno perdavimo kaire koja kroatas iš 8 metrų mušė itin netiksliai.

"Bayern" situacija netikėtai komplikavosi 37 minutę, kai kovodamas dėl kamuolio grubiai ant kojos "Lyon" puolėjui Lisandro užmynė Franckas Ribery. Netoliese buvęs arbitras italas Roberto Rosetti priėmė gana kontraversišką sprendimą - iškart parodė prancūzui raudoną kortelę.

Tiesa, prancūzai, net ir įgiję kiekybinį pranašumą, žaidė atsargiai, nors prieš pat kėlinio pabaigą "Bayern" vartininkas Hansas Joergas Buttas atrėmė itin pavojingą Kimo Kallstromo smūgį iš toli.

Jau po didžiosios pertraukos įspūdingo Phillipo Lahmo reido į baudos aikštelę neišnaudojo į kamuolį nepataikęs Thomasas Mulleris, o 57 minutę komandų jėgos aikštėje išsilygino - už antrą geltoną kortelę iš jos buvo išvytas Jeremy Toulalanas.

Jau nusileidęs link tribūnų prancūzas savo įniršį išliejo kumščiu trenkdamas į sieną.

"Bayern" ir toliau atakavo, bet Robbenas iš toli buvo kiek netikslus, o po olando perdavimo visiškai laisvas Mario Gomezas galva smūgiavo pernelyg silpnai.

Ledai galiausiai buvo pralaužti 69 minutę, kai Robbenas galingu smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį, kuris skriedamas kiek palietė Mullerio galvą, į Hugo Lloriso vartus. Netrukus buvęs "Chelsea" ir "Real" saugas galėjo padvigubinti pranašumą, bet jo bandymą atrėmė vartininkas.

Per likusį laiką ekipoms pasižymėti nepavyko.

Miuncheno "Bayern" 1 - 0 "Lyon"
69' [1 -0] Arjen Robben

37' iš aikštės pašalintas Franck Ribery ("Bayern")
54' iš aikštės pašalintas Jeremy Toulalan