Miuncheno „Bayern“ Bundeslygoje nelaimėjo trečių rungtynių iš eilės © REUTERS nuotr.

Šeštadienį vykusiame Bundeslygos mače Miuncheno „Bayern“ per pridėtą laiką išleido pergalę iš savo rankų ir namuose rezultatu 2:2 sužaidė „Stuttgart“ ekipos futbolininkais.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 36 minutę. Po Alphonso Davieso perdavimo puikiu smūgiu oponentų vartininką nuginklavo „Bayern“ ekipos septyniolikmetis talentas Mathysas Telas.

Svečiams pavyko išlyginti rezultatą 57 minutę. Galingu smūgiu į vartų kairę pasižymėjo Chrisas Fuhrichas.

Tačiau vos už 3 minučių bavarai susigrąžino persvarą. Puikią kamuolio kontrolę baudos aikštelėje pademonstavęs Jamalas Musiala.

Visgi svečiai nenuleido rankų ir pridėto laiko metu užsidirbo 11 metrų baudinį. Matthijsas de Ligtas prasižengė savo baudos aikštelėje, o standartinę situaciją užtikrintu smūgiu į viršutinį vartų kampą išpildė Serhou Guirassy.

Miuncheno „Bayern“ nesugebėjo laimėti jau trečiųjų rungtynių iš eilės vietiniame čempionate, tačiau bent kuriam laikui išlieka pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Stuttgart“ rikiuojasi 13 vietoje.

„Eintracht Frankfurt“ 0:1 „Wolfsburg“

„Hertha Berlin“ 2:2 „Bayer Leverkusen“

„Hoffenheim“ 4:1 „Mainz“

„RB Leipzig“ 3:0 „Dortmund“