M.Klose Vokietijos rinktinėje pagerino G.Mullerio rezultatyvumo rekordą

Vokietijos rinktinės puolėjas Miroslavas Klose penktadienį tapo rezultatyviausiu visų laikų nacionalinės komandos žaidėju.

Planetos futbolo pirmenybių dalyvė Vokietijos komanda kontrolinėse rungtynėse penktadienį savo aikštėje po ypač sėkmingo antrojo kėlinio 6:1 (0:0) sutriuškino Armėnijos futbolininkus.

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Andre Schuerrle (52 min.), Lukas Podolskis (71 min.), Benediktas Hoewedesas (73 min.), Miroslavas Klose (76 min.) nei Mario Goetze (82 ir 89 min,).

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - Henrichas Mchitarianas (69 min. iš 11 m baudinio).

Romos „Lazio“ klubo puolėjas M.Klose dvikovos su Armėnija 67-ąją minutę žengė į aikštę ir netrukus pelnė įvartį. Tai buvo jau 69-asis tikslus veterano įvartis, ginant Vokietijos garbę.

Iki tol rezultatyviausiojo titulą M.Klose dalijosi su legendiniu Gerdu Mulleriu.

35-erių vokietis džiaugėsi tapęs rekordininku: „Šis įvartis man reiškia išties daug, tačiau dabar labiausiai džiaugiuosi tuo, kad vėl rungtyniavau šioje komandoje. Pastaruoju metu nebuvau visiškai pasiruošęs, bet po truputį pajaučiu ritmą. Pasaulio čempionate tikiuosi padėti savo komandai“.

Vokietijos rinktinė planetos pirmenybių G grupėje varžysis su Portugalija, JAV ir Gana.

FIFA reitinge Vokietijos ekipa užima antrąją vietą, o Armėnijos futbolininkai - 38-ti.