M.Ljujičius: "Įmušiau įvartį dešine koja, kuri nėra tokia gera" (VIDEO)

FK „Žalgiriui“ pirmoji kelionė šį sezoną į Uteną baigėsi sėkmingai – vilniečiai 25-ojo A lygos turo mače su Utenos „Uteniu“ iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 2:1.

Antrą komandos įvartį pelnė komandos legionierius iš Serbijos Matija Ljujičius. Saugas atliko šaunų reidą bei pasižymėjo dešine koja, neprisimindamas kada jo karjeroje nutiko panašus atvejis.

„Manau, rungtynes pradėjome labai gerai. Kaip ir tarėmės per treniruotes ir persirengimo kambaryje šią savaitę, rungtyniavome kiek kitokia taktika – 5-3-2. Bahrudinas Atajičius pelnė įvartį, turėjome dar 2–3 labai geras progas, kuriomis turėjome pasinaudoti, bet kai kuriose situacijose tą sutrukdė padaryti prastoka aikštės kokybė arba prarasta koncentracija. Antrame kėlinyje jie pradėjo labiau rizikuoti, atakuoti ir atvėrė erdves.

Mantui Kukliui reikėjo prasižengti, jei jis to nepadarytų, būtų kilęs pavojus. Mantas pasielgė teisingai, bet aš nesupratau, kodėl už tokią smulkią pražangą teisėjas parodė antrą geltoną kortelę. Po to „Utenis“ dar labiau atsivėrė. Pasinaudojau savo proga, kai Slavko Blagojevičius man atliko labai gerą perdavimą, o Darvydas Šernas ir Elivelto man suteikė daugiau erdvės. Likau laisvas ir įmušiau įvartį dešine koja, kuri nėra tokia gera, tačiau kamuolys atsidūrė vartų tinkle“, – po dvikovos dalinosi įspūdžiais M.Ljujičius.

Savo ruožtu antrame A lygos mače iš eilės pasižymėjęs B.Atajičius apgailestavo dėl savo neišnaudotos progos antrame kėlinyje: „Buvo geros rungtynės, įdomios iki pat pabaigos. Pirmame kėlinyje rungtyniavome labai gerai, turėjome daug progų, galėjome pirmauti 2 ar 3 įvarčiais, tačiau to padaryti nepavyko.

Rungtynių pradžioje turėjau labai gerą progą, prieš smūgį kamuolys pašoko nuo vejos, visgi, tai nėra pasiteisinimas – turėjau pelnyti įvartį. Vis dėlto iškovojome pergalę ir tris taškus. Mums tai buvo gana naujas išsidėstymas, kuriuo rungtyniavome tik LFF taurės rungtynėse. Žaidėme šiuo išsidėstymu per treniruotes ir pirmame kėlinyje jis gerai veikė. Antrame kėlinyje pajautėme nuovargį, tačiau pirmame kėlinyje tai gerai veikė.“