M.Mbodjis: "Šiek tiek apmaudu, kad leidome pasižymėti ir varžovams"

UEFA Europos lygos atrankos varžybose FK „Žalgiris“ trečiadienį Torshaune 2:1 (1:0) įveikė „KI Klaksvik“ ekipą. Po rungtynių abiejų įvarčių autoriai Liviu Antalis ir Mamadou Mbodjis džiaugėsi geru startu Europos lygoje.

Šį sezoną A lygos pirmenybėse 10 įvarčių pelnęs L.Antalis puikią sportinę formą patvirtino ir Europos lygoje. Pirmo kėlinio pabaigoje žalgirietis po Jeremy Manzorro perdavimo nuo kampinio gairelės aplenkė varžovus ir galva nukreipė kamuolį į „KI Klaksvik“ vartus. Po mačo 29 metų futbolininkas teigė, kad ši pergalė dar svarbesnė sudėtingos žalgiriečių kelionės į Farerų salas fone. „Rungtynės buvo labai sunkios. Kaip žinote, kelionė į Farerų salas mums nebuvo lengva, tad iš pradžių buvo sudėtinga, tačiau dvikovos pabaiga buvo labai gera. Įmušėme du įvarčius, iškovojome pergalę, o tai yra svarbiausia“, – tikino L.Antalis.

Aktyviai žaidęs futbolininkas antro kėlinio pradžioje turėjo dar vieną progą pasižymėti, bet jo stiprus smūgis sudrebino vartų konstrukciją. „Galėjau padidinti pranašumą, tačiau nepavyko pataikyti į vartus. Vis dėlto, džiaugiuosi, kad parodėme charakterį, kovojome iki paskutinės rungtynių minutės, visi norėjome pergalės ir pasiekėme savo tikslą. Tai yra nuostabu“, – teigė „Žalgirio“ legionierius iš Rumunijos.

Antrame kėlinyje „KI Klaksvik“ trumpam perėmė iniciatyvą ir 60 min. Joannes Bjartalidas tiksliu smūgiu nuo 11 metrų žymos rezultatą išlygino. Vis dėlto, žalgiriečiai nesusitaikė su lygiosiomis ir tęsė šeimininkų vartų apgultį. Jau per teisėjo pridėtą laiką Marquinhos nuo kampinio gairelės perdavė kamuolį į baudos aikštelę, o aukščiau už visus iššokęs M.Mbodjis tiksliu smūgiu galva nulėmė „Žalgiriui“ pergalę.

„Džiaugiuosi, kad pavyko įmušti pergalingą įvartį. Ilgai laukiau šios akimirkos ir dabar esu labai laimingas. Visa komanda norėjo laimėti rungtynes, tad džiugu, kad mūsų pastangos nebuvo bevertės, – emocingai kalbėjo M.Mbodjis. – Aišku, šiek tiek apmaudu, kad leidome pasižymėti ir varžovams. Privalome būti susikaupę ir dėmesingi visas rungtynes ir negalime daryti tokių klaidų. Kita vertus, šį kartą mes laimėjome, o tai yra svarbiausia. Manau, kad rezultatas taip pat yra neblogas. Svarbiausia, kad laimėjome išvykoje. Dabar žaisime savo aikštėje. Nebus lengva, bet turime žaisti savo žaidimą ir laimėti.“

Kitas rungtynes „Žalgiris“ ir „KI Klaksvik“ žais liepos 19 dieną. Atsakomasis UEFA Europos lygos pirmojo atrankos etapo mačas LFF stadione prasidės 20 valandą.