"Monaco" be didesnio vargo įveikė "Strasbourg" (VIDEO)

„Monaco“ ekipa Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse per pirmąjį kėlinį išsprendė visus reikalus ir 3:1 (3:1) įveikė „Strasbourg“ futbolininkus.

Jau penktąją rungtynių minutę Stevanas Jovetičius po Djibrilo Sidibe perdavimo sugebėjo pasižymėti ir išvesti „Monaco“ į priekį.

Tiesa, jau 19-ąją minutę po Stephane‘o Bahokeno smūgio rezultatas tapo lygus. Vis dėlto lygybė tarp komandų laikėsi labai trumpai. 21-ąją minutę Rony Lopesas buvo pirmas prie atšokusio kamuolio ir tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

„Strasbourg“ ekipa 40-ąją minutę rezultatą galėjo išlyginti, tačiau Jeremy Blayaco smūgis galva praskriejo šalia virpsto, o tuo pasinaudojo „Monaco“ ekipa. Fabinho jau 41-ąją minutę sudavė dar vieną smūgį savo varžovams ir padidino savo ekipos atotrūkį iki 3:1.

Po pertraukos abi ekipos dar turėjo po kelias progas pasižymėti, tačiau tikslumo pritrūko abejoms komandoms, o rezultatas taip ir nepakito.

„Strasbourg“ 1:3 „Monaco“

5‘ [0-1] S. Jovetičius
19‘ [1-1] S. Bahokenas
21‘ [1-2] R. Lopesas
41‘ [1-3] Fabinho