Pasiba igusiose atsakomosiose Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse namie žaidusi Londono "%c00042" sužaidė lygiosiomis su "%c00036". Kadangi pirmosios rungtynės Monake baigėsi šeimininkų pergale 3-1, jiems užteko lygiųjų tam, kad patektų į Čempionų lygos finalą Gelcenkirchene, kuriame jų laukia vakar atsakomąsias pusfinalio rungtynes sužaidusi ir nugalėjusi Edgaro Jankausko "Porto".

"%c00042" 2-2 "%c00036"
22' [1 - 0] %p01995
44' [2 - 0] %p01988
45' [2 - 1] %p00465
60' [2 - 2] %p00930

Turbūt pasimokę iš pirmojo pralaimėjimo "Stade de Luis II" stadione, "Chelsea" šiose rungtynėse pradėjo atakuoti nuo pat rungtynių pradžios. Kelias geras progas pasižymėti turėjo Hasselbainkas ir Joe Cole. Kelinio viduryje, fantastišku smūgiu iš dešiniojo krašto, Londono ekipą į priekį išvedė Gronkjaeras. Tai jis padarė klastingu smūgiu netikėtai užklupdamas vartininką Roma. Ši persvara galėjo tęstis tik keturias minutes, tačiau Morienteso smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą. Po to kelias progas turėjo abi ekipos, tačiau artėjant pirmojo kėlinio pabaigai, savo ekipos persvarą padvigubino Frankas Lampardas. Po šio įvarčio "Chelsea" kiek atsipalaidavo ir tuo netruko pasinaudoti "Monaco" - antrą pridėto laiko minutę Morienteso galva smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į virpstą ir nuo Ibarros įkrito į vartus.

"Chelsea" viltys patekti į finalą žlugo 60-ą minutę, kai Morientesas išlygino rezultatą - jis pro vartininko kojas taikliai smūgiavo į vartus. Tai buvo 9-asis ispano įvartis Čempionų lygoje šiemet.

Finalas bus žaidžiamas gegužės 26-ą dieną, trečiadienį, Gelzenkirchene, "AufSchalke Arena" stadione. Šiame 2001 metais pastatytame stadione telpa 62 tūkstančiai žiūrovų.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos