"Monaco" ir "Marseille" iškovojo pergales, F. Thauvinas pasižymėjo raudona kortele (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti du Prancūzijos čempionato susitikimai.

Praėjusio sezono bronzos medalininkas "Monaco" sustiprino šansus šiemet užkopti vienu laipteliu aukščiau ir rezultatu 2-0 namuose įveikė "Bastia" vienuolikę.

Mačas klostėsi apylygiai, o ekipos daug progų neturėjo, tačiau jas realizuoti geriau sekėsi šeimininkams. Pirmasis įvartis krito po to, kai 35-ąją minutę kamuolį į savus vartus nukreipė "Bastia" žaidėjas Francois Modesto, o jau antrajame kėlinyje pergalę įtvirtinti pavyko jaunajam talentui Bernardo Silvai.

Monako ekipa po pergalės bent laikinai nuo artimiausio persekiotojo "Angers", kuriam neseniai pralaimėjo, atitrūko penkiais taškais.

Tuo tarpu "Marseille" komanda pakilo į šeštąją vietą, nes išvykoje jai pavyko palaužti dėl išlikimo kovojantį "Montpellier".

Šiame susitikime po keitimo jau pasirodė iš "Newcastle United" sugrįžęs Florianas Thauvinas, tačiau aikštėje jis praleido tik dešimt minučių, nes už itin šiurkščią pražangą jam buvo parodyta raudona kortelė.

Svečių laimei, šis epizodas nutiko praėjus minutei po to, kai vienintelį susitikimo įvartį pelnė Georgesas N'Koudou.

Uostamiesčio futbolininkai vėliau dešimtyje sugebėjo atsilaikyti daugiau 20 minučių.

"Monaco" 2 - 0 "Bastia"

"Montpellier" 0 - 1 "Marseille"