"Monaco" pergalė prieš "Bordeaux" pažymėta nuostabiu J. Moutinho smūgiu (VIDEO)

Sužaisti dar penki Prancūzijos pirmenybių mačai. Pirmajame susitiko "Monaco" bei "Bordeaux" ekipos.

Tarp šių pajėgių varžovų buvo galima tikėtis atkaklios kovos ir rungtynes stebėję sirgaliai liko tikrai nenusivylę. Nepaisant to, jog Leonardo Jardimo auklėtiniai, palaikomi savų žiūrovų, kamuolį kontroliavo dvigubai ilgiau už varžovus, šiems visai sekėsi rengti ir savo atakas.

Vis dėlto, aikštės šeimininkai Bordo komandos gynybą galiausiai pramušė įpusėjus antrajam kėliniui, kuomet po Radamelio Falcao perdavimo pasižymėjo jaunasis Kylianas Mbappe. Neilgai Joao Moutinho paleido tolimą šūvį ir "Monaco" vienuolikė atitrūko.

84-ąją minutę suklydęs vartininkas Danijelis Subasičius mače grąžino intrigą, bet Diego Rolano įvarčio išplėšti lygiosioms nepakako. Taigi, turnyrinės lentelės lyderiai dar labiau atitrūko nuo "Nice" bei laukia rytoj žaisiančio "Paris Saint-Germain" rezultato.

Vakare į aštuntąją vietą pakilo "Bastia" klubą namuose net 5-0 sutriuškinęs "Guingamp", visus įvarčius įmušęs antrajame kėlinyje. Šios dvikovos nugalėtojus nudžiugino "Rennes" akistatos su "Dijon" baigtis, kuri baigėsi lygiosiomis 1-1.

Taip pat įdomus bei permainingas mačas vyko Monpeljė mieste, kur aikštės šeimininkai rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti "Nantes" komandos pranašumą.

[2-0] 56' Lucas Deaux
61' Gael Danic ("Bastia") pašalintas iš aikštės
[3-0] 70' Jimmy Briand
[4-0] 78' Ludovic Blas
[5-0] 86' Alexandre Mendy

"Montpellier" 2 - 3 "Nantes"
[1-0] 12' Steve Mounie
[1-1] 24' Prejuce Nakoulma
[1-2] 68' Prejuce Nakoulma
[2-2] 84' Ryad Boudebouz