"%c00036" ekipa teigia ketinanti prašyti buvusio savo trenerio Arseno Wengero pagalbos UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynėms su Londono "%c00042" komanda.

Londono "%c00041" treneris Arsenas Wengeras vis dar didžiai gerbiamas Monako kunigaikštystėje, ir klubas norėtų pasinaudoti jo protu pusfinalio varžyboms su "Chelsea".

Wengeras išugdė savo trenerio reputaciją būtent "Stage Louis II" stadione, o 1998 perėjo į "Arsenal" ekipą. "Monaco" ekipos vadovai tikisi, jog Wengeras sutiks jiems padėti.

"Susisieksiu su Arsenu prieš kitą savaitę įvyksiantį pusfinalio mačą su "Chelsea"", - "The Sun" teigė "Monaco" sporto direktorius Henri Biancheri. "Mano nuomone, jis pats geriausias treneris pasaulyje, o kadangi mes taip pat geri draugai, tokia pagalba būtų visai natūralu".

"Monaco" treneris Didier Deschampsas ketina stebėti "Chelsea" rungtynes Anglijos "Premier" lygoje prieš "%c00051" klubą.

Tačiau "Monaco" tikrai bus sunku, nes, Wengero nuomone, šios poros favoritai yra "Chelsea" žaidėjai. Pasak Wengero, "Anglijos klubo šansai - 70 procentų".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos