Šio s ezono UEFA Čempionų Lygos finalininko "%c00036" klubo prezidentas Pierre'as Svara pranešė, jog pasitraukia iš savo posto.

Svara stojo už "Monaco" vairo prieš metus, kai klubas buvo ant bankroto ribos - turėjo daugiau kaip 50 milijonų eurų skolų bei buvo išmestas į antrąjį Prancūzijos futbolo divizioną ir tik pateikus apeliaciją grąžintas į "Ligue 1".

Nepaisant šių sunkumų, Svaros klubas, vadovaujamas Didier Deschampso, sugebėjo ne tik išbristi iš financinės krizės, tačiau ir demonstruoti puikų futbolą - "Ligue 1" užimta 3-ioji vieta, o UEFA Čempionų Lygos turnyre tik finale nusileista "%c00109" ekipai.

Taigi dabar Pierre'as Svara mano, jog savo misiją įvykdė, tad atėjo laikas pasitraukti. Naujuoju "Monaco" prezidentu tapo koncorciumo, įsigyjusio klubą, vadovas Michelis Pastoras.

"Trečioji vieta "Ligue 1", UEFA Čempionų Lygos finalas, dabartinė finansinė padėtis ir demonstruojamas puikus futbolas - tai yra viskas, kas leidžia daug tikėtis iš "Monaco" klubo ir kitą sezoną, - kalbėjo Svara. - Mano misija čia baigta."

Naujasis klubo prezidentas tikisi pakartoti klubo sėkmę ir kitą sezoną, tačiau svarbiausias dalykas, kurį jis turi padaryti, tai surasti papildomų lėšų, kad būtų išvengta dar vienos financinės krizės.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos