Šiuo metu Prancūzijos klubui "%c00036" vienam sezonui iš Ispanijos superklubo "%c00003" išnuomotas puolėjas Fernandas Morientesas (%p00930) davė interviu vienam Ispanijos radijui. Pateikiame kai kurias šio pokalbio ištraukas. Jose 27-erių metų Ispanas kalba:

... apie galimybę atstovauti rinktinei Europos čempionate
"Aš tikiuosi rinktinei atstovauti ne dėl trečiadienį įmušto įvarčio (draugiškose rungtynėse tarp Ispanijos ir Danijos rinktinių - aut. past.). Aš manau esąs labiau nusipelnęs rinktinei - tas 21-as įvartis per 31-erias runtgynes rinktinės sudėtyje man yra kažkas ypatingo ir labai svarbaus. Portugalijoje mes turime siekti aukščiausių tikslų - Ispanija pagaliau turi tapti Europos čempione".

... apie atsakomasias antradienio Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynes prieš "Real"
"Žinoma, mes aikštėje stengsimės atkovoti tą dviejų įvarčių deficitą, tačiau aš suprantu, kad tai padaryti bus labai sunku. Jei mes atiduosime tik 100% jėgų - "Real" žengs toliau. Aikštėje mes turime atiduoti daugiau nei 100% jėgų".

... apie įvartį į "Real" vartus
"Žaisti "Santiago Bernabeu" ("Real" stadionas - aut. past.) man buvo kiek keistoka. Tačiau tie aplodismentai, kurių sulaukiau po įvarčio į "Real" vartus, man buvo labai malonūs ir išliks mano atmintyje dar labai ilgai. Šį įvartį aš skyriau teroro aktų Madride aukoms".

... apie galimybę litki "Monaco"
"Aš žinau, kad "Monaco" nori mane įsigyti, tačiau kiek sunkoka jų finansinė padėtis gali neleisti jiems to padaryti... Na, greitai pamatysime kas bus. Juk pernai aš buvau siejamas net su trim klubais, tarp kurių tikrai nebuvo "Monaco", tačiau, kaip matote, aš atsidūriau būtent čia".

... apie Ronaldo ir Raul
"Jie yra vieni geriausių puolėjų pasaulyje. Man, asmeniškai, Raulis yra geriausias - be jo "Real" tikrai nebūtų iškovojusi daugelio titulų. Jo nuopelnai komandai nėra vien įvarčiai - vien jo būvimas komandoje duoda labai daug".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos