Moterų A lygos 2 turo susitikime – šiauliečių ir žalgiriečių lygiosios © lff.lt nuotr.

Sekmadienį Gytarių stadione susitiko šalies čempionių titulą ginanti FK „Gintra“ ir MFA „Žalgiris“-MRU ekipos. Atkakliose rungtynėse buvo užfiksuotos lygiosios 1:1.

Šiose rungtynėse aikštės šeimininkės didžiąją rungtynių dalį turėjo žaidybinę iniciatyvą, tačiau joms sunkiai sekėsi įveikti vilniečių gynybą. Galiausiai, savo šansu „Gintra“ pasinaudojo, kai 73 minutę buvo uždirbtas baudos smūgis. Po Erikos Šupelytės efektingai atlikto smūgio kamuolys įskriejo į varžovių vartus.

Susitikimo pabaigoje žalgirietėms pavyko pasinaudoti šiauliečių gynybos spragomis. Anos Cheminavos smūgiuotas kamuolys 90 minutę atsitrenkė į „Gintros“ vartus, o pratęsus ataką A. Cheminava atliko perdavimą Inetai Šukštulytei ir pastaroji nuginklavo Adrianną Schroeder.

Rungtynių įrašas FIFA+ platformoje

Po rungtynių savo mintimis pasidalino FK „Gintra“ ekipos vyr. treneris Kalojanas Petkovas ir MFA „Žalgiris“-MRU ekipos vyr. treneris Vytautas Lukša.

„Vyko atkaklios rungtynės prieš geras varžoves, kurios subūrė gilią žaidėjų sudėtį. Žinoma, rengėmės šioms rungtynėms, bet per pirmąsias 15 minučių suteikėme varžovėms per daug erdvės nepasitinkant jų su aktyviu spaudimu. Po 20 minučių turėjome žaidimo kontrolę, o antrajame kėlinyje neišnaudojome turėtų savo progų.

Nors ir įmušėme įvartį, bet rungtynės trunka 90 minučių ir reikia išlaikyti dėmesio koncentraciją iki pat pabaigos. Tai gera pamoka mums, siekiant čempionų titulo – turime priešaky nemažai rungtynių ir, manau, mūsų žaidimas turėtų tolygiai gerėti“, – teigė K. Petkovas.

„Manau, tai buvo geros, apylygės varžybos. Prasileidome įvartį, bet tuo pačiu ir išlyginome rezultatą, tai noriu padėkoti komandai, kad jinai tikėjo, kad laikėmes žaidybinio plano ir išplėšėme lygiąsias. Mus labai džiugina šis pelnytas taškas pirmose rungtynėse. Tai dar tik pradžia, bet merginos atidavė visos save.

Komanda dar komplektuojasi, laukiame keletos žaidėjų, kurios atvažiuos. Mūsų perspektyvos, manau, kad geros, nes šiandienės rungtynės parodė, jeigu komanda taip toliau atiduos savo širdį, kovos ir laikysis žaidybinio plano, tai tada turime didelę ateitį“, – kalbėjo V. Lukša.