Vilniaus „Žalgirio“ moterų komanda Moterų A lygos sostinės derbyje svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su MFA „Žalgiriu“-MRU.
Pirmajame kėlinyje daugiau atakavo varžovės, tačiau didesnio pavojaus prie žalgiriečių vartų nesukūrė.
„Žalgiris“ savo geriausią progą iki pertraukos turėjo 41 minutę, kai Valeriia Postol įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau jos smūgį atrėmė vartininkė.
Po pertraukos pirmosios į priekį išsiveržė MFA „Žalgirio“-MRU futbolininkės. 55 minutę po kampinio Joy Ndidi Duru smūgio galvaatremti nepavyko ir varžovės išsiveržė į priekį.
Žalgirietės nepasidavė ir 75 minutę išlygino rezultatą. Po atšokusio kamuolio baudos aikštelės prieigose pirmoji prie jo suskubo Milda Liužinaitė, kuri maždaug iš 14 metrų tiksliai smūgiavo į vartų kampą – 1:1.
Rungtynių pabaigoje „Žalgiris“ turėjo galimybę išplėšti pergalę. 82 minutę po Karilės Liužinaitės perdavimo Ineta Šukštulytė atsidūrė viena prieš vartininkę, tačiau smūgis tikslo nepasiekė – kamuolys prariedėjo šalia virpsto.
Po šių lygiųjų „Žalgiris“ Moterų A lygos lentelėje turi 20 taškų ir užima trečią vietą. MFA „Žalgiris“-MRU su 24 taškais žengia antras, o čempionate pirmauja FK „Gintra“ su 29 taškais.
Tai buvo antrosios šių komandų lygiosios tarpusavio rungtynėse šį sezoną – gegužę „Žalgirio“ namų stadione ekipos sužaidė 2:2.
Po šių rungtynių „Žalgirio“ moterų komandos laukia vasaros pertrauka. Liepos mėnesį čempionate bus pauzė, o antroji sezono dalis prasidės rugpjūčio pradžioje.
„Žalgirio“ sudėtis: Aušrinė Bikutė, Emperatriz Garcia Ruiz, Alina Špakovskaja (73 min. Ineta Šukštulytė), Augustė Andrijevskytė, Greta Valikonienė, Austėja Pocevičiūtė (73 min. Karilė Liužinaitė), Milda Liužinaitė, Valeriia Postol, Ugnė Slankauskaitė (46 min. Agata Marija Kairytė), Jhoagny Contreras, Lolita Žižytė.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą