Moterų Čempionų lygoje prasidėjo pusfinalio etapas.
Pirmajame pusfinalio mače Miuncheno „Bayern“ 1:1 sužaidė su turnyro favoritėmis „Barcelona“.
80-ąją minutę „Bayern“ įvarčio autorė Franziska Kett gavo raudoną kortelę, bet per likusį laiką katalonės pergalingo įvarčio nepelnė. Jų gretose pasižymėjo Ewa Pajor.
Kitame pusfinalyje „Arsenal“ 2:1 įveikė „Lyon“ moterų ekipą, pavadinimu „Lyonnes“.
Socialiniuose tinkluose nemažai klausimų kėlė 58-ąją minutę „Lyonnes“ ekipos įsimuštas įvartis į savus vartus.
Kitą savaitę vyks atsakomieji mūšiai.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Anglyno našarnikės eilinį kartą praslysta.
Praslydai tai tik tu kol dar naudotis internetu nereikalauja IQ testo, o Arsenalo moterys dominavo rungtynes.
kaip čia jums pavyko parašyti straipsnį? nieko neraše, ir pyst turim straipsni apie pusfinalius, o kaip vyko iki tol mistika....
Anglyno našarnikės eilinį kartą praslysta.
kaip čia jums pavyko parašyti straipsnį? nieko neraše, ir pyst turim straipsni apie pusfinalius, o kaip vyko iki tol mistika....
Anglyno našarnikės eilinį kartą praslysta.
Praslydai tai tik tu kol dar naudotis internetu nereikalauja IQ testo, o Arsenalo moterys dominavo rungtynes.
Anglyno našarnikės eilinį kartą praslysta.
Anglyno našarnikės eilinį kartą praslysta.
Anglyno našarnikės eilinį kartą praslysta.
Praslydai tai tik tu kol dar naudotis internetu nereikalauja IQ testo, o Arsenalo moterys dominavo rungtynes.
kaip čia jums pavyko parašyti straipsnį? nieko neraše, ir pyst turim straipsni apie pusfinalius, o kaip vyko iki tol mistika....
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą