Moterų I lygoje į priekį išsiveržė dvi komandos © lff.lt

Nuo trečiadienio iki penktadienio praūžė pirmenybių 4-asis turas. Kol kas be nuostolių turnyro lentelėje žengia dvi komandos – Vilniaus MFA „Žalgiris“ B-MRU ir Šiaulių FK „Gintra“ B.

Balandžio 17-ąją turo startas buvo paženklintas rezultatu 17:0 – debiutantės MFA „Bitės“ suvarpė „Šešupės“ gynybą, o Goda Smailytė pasinaudojo proga pelnyti 6 įvarčius. Po keitimo pasirodžiusiai Smiltei Pacaulai užteko laiko atlikti „hetriką“, o dublius užfiksavo Agata Marija Kairytė, Elizabeth Aleksandra Dudko ir Saulė Mulevičiūtė. Po įvartį susitiko pradžioje pridėjo Karina Zilberytė ir Ariana Lickūnaitė.

Savo aikštėje žaidęs FK „Babrungas“ nelengvai įrodė savo pranašumą prieš Vilkiją“ ir laimėjo 2:1. Plungiškių įvarčius antrajame kėlinyje įmušė Neila Dinevičiūtė ir Emilija Grauslytė, o Gabija Malakauskaitė sušvelnino skirtumą.

Kaip įprastai, penktadienį įvyko pagrindinis „Topo centras Euronics“ moterų I lygos rungtynių maratonas. Jis prasidėjo Žagarėje, kur FK „Saned“ B ekipa priėmė Kėdainių futbolininkes. FK „Nevėžis“ iškovojo pergalę 6:0 dėka Ievos Gecevičiūtės, Gabrielės Ragauskaitės ir Deimantės Griesiūtės dublių.

Telšiuose susitiko dvi komandos, turinčios ambicingų tikslų – FC „Džiugas“ ir FK „Žalgiris“. Šįkart vilnietės iškovojo pergalę 2:0, kurią suteikė įmušti Lėjos Banevičiūtės ir Kamilės Medvedevos įvarčiai pirmo kėlinio viduryje.

MFA „Žalgiris“ B-MRU ekipa pateikė skambų pareiškimą, nustelbdama šiaulietes 7:0. Justina Blaževičiūtė ir toliau demonstruoja užtikrintą žaidybinę formą – jos įskaitoje hetrikas. Komandos draugės Aivė Andriuškevičiūtė, Barbara Antonovič, Milda Ivanciūtė ir Elena Ostrauskaitė pridėjo po vieną įvartį, o FA „Šiauliai“-ŠSG pirmąkart sezone neturėjo argumentų puolimo grandyje.

Gytarių stadione susitiko „Gintros“ ir „Hegelmann“ dublerinės ekipos. Nuo 22 minutės viešnios žaidė dešimtyje, teisėjai pašalinus Godą Bartkevičiūtė, o „gintrietės“ neužtruko tuo pasinaudoti. Saulutė Railaitė pelnė dublį, Ema Kriaučiūnaitė sušvelnino skirtumą, tačiau antrajame kėlinyje Meida Proscevičiūtė taip pat pelnė dublį – 4:1.