Moterų rinktinė nenusileido estėms

Lietuvos moterų futbolo rinktinė penktadienį lygiosiomis pradėjo Baltijos taurės varžybas. Taline vykstančiame turnyre lietuvės 0:0 sužaidė su Estija.

Susitikimo pradžioje abi komandos neišsiskyrė pranašesniu žaidimu. 10 minutę pirmą progą įmušti susikūrė Kamilė Vaičiulaitytė, kurios stiprų smūgį atmušė vartininkė.

Lietuvės dažniausiai varžovėms kėlė tolimais perdavimais į priekį. 18 minutę Rimante Kunickaitė taip pat išbandė savo taikiklį, tačiau jos smūgiuotas kamuolys skriejo dešiniau vartų.

Vėliau Estijos rinktinė pradėjo spausti mūsų komandą, bet rimti išbandymai Gretos Kaselytės ginamiems vartams buvo kėlinio pabaigoje. 38 minutę Katrin Loo smūgiavo į virpstą, o netrukus G. Kaselytė atrėmė pavojingą smūgį.

Po pertraukos rungtynėse buvo užfiksuota mažiau pavojingų progų, bet daugiau darbo teko G. Kaselytei. Lietuvės kelis kartus sukūrė pavojų šeimininkių vartams baudos aikštelėje, bet rezultatas išliko nepakitęs.

Lietuvos moterų rinktinėje debiutavo dvi WU17 rinktinės futbolininkės – po keitimo į aikštę įėjo Loreta Rogačiova ir Judita Sabatauskaitė.

Antrąsias rungtynes lietuvės žais šeštadienį, 16 valandą su Latvijos rinktine. Sekmadienį vyks paskutinės turnyro rungtynės, kai latvės ir estės susitiks tarpusavyje.