Moterų rinktinė nepasigailėjo Maltos

Lietuvos moterų rinktinė sėkmingai pradėjo stovyklą Maltoje ir kontrolinėse rungtynėse triuškinamu rezultatu 3:0 nepaliko vilčių Maltos nacionalinei komandai.

Lietuvės į priekį išsiveržė nuo susitikimo pradžios prabėgus vos 10 minučių. Simona Veličkaitė sulaukė perdavimo iš aikštės gilumos ir tiksliai smūgiavo pažeme.

Nors vėliau šeimininkės bandė susigrąžinti pasitikėjimą savo jėgomis ir užspaudė lietuves, mūsų komanda buvo šaltakraujiškesnė prie vartų ir antrajame kėlinyje puolime parodė užtikrintą progų realizavimą. 64 minutę teisėjai skyrė vienuolikos metrų baudinį į Maltos vartus ir prie žymos stojusi S.Veličkaitė tiksliai nuginklavo vartininkę.

Lietuvos rinktinė įtvirtino pergalę 72 minutę, kai antrajame kėlinyje aikštėje pasirodžiusi Kamilė Vaičiulaitytė pasinaudojo varžovų gynėjos klaida ir nesunkiai pasižymėjo. Iki susitikimo galo Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės išsaugojo komfortabilų pranašumą ir triumfavo 3:0.

Abi komandos susitiks dar vienoje tarpusavio dvikovoje penktadienį, 11 valandą. Lietuvės šeštadienį užbaigs treniruočių stovyklą ir sugrįš tėvynę.

Rungtynių statistika:

Malta – Lietuva 0:3 (0:1)
Takalio "Centenary" stadionas
Įvarčiai: 10 min. Simona Veličkaitė (0:1), 64 min. Simona Veličkaitė (0:2), 72 min. Kamilė Vaičiulaitytė (0:3).

Lietuvos rinktinė: Greta Kaselytė, Liucija Vaitukaitytė (76 min. Gabija Gedgaudaitė), Rita Mažukelytė (61 min. Paulina Potapova), Oksana Imanalijeva, Ugnė Šmitaitė (74 min. Paulina Narbutaitė), Dovilė Gailevičiūtė (70 Anika Kyžaitė), Vestina Neverdauskaitė, Simona Veličkaitė, Viktorija Budrytė (46 min. Kamilė Vaičiulaitytė), Samanta Karasiovaitė (46 min. Algimantė Mikutaitė), Milda Liužinaitė