Moterų rinktinė – sutriuškinta šeimininkių © lff.lt

Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė ketvirtadienį startavo tarptautiniame keturių komandų turnyre Bulgarijoje.

Pusfinalio rungtynėse Danielio Wimmerio auklėtinės 0:3 (0:1) pralaimėjo šeimininkių bulgarių komandai.

Mače dėl trečios vietos lietuvaitės susitiks su Latvijos ir Kosovo rungtynių pralaimėtojomis. Šios rinktinės savo santykius aiškinsis ketvirtadienį 17 valandą. Mažojo finalo dvikova bus žaidžiama pirmadienį 11 valandą Lietuvos laiku.

Ketvirtadienio rungtynės nuo jų pradžios klostėsi apylygiai, nė vienai komandai neturint didesnės kamuolio kontrolės. Pirmą gerą šansą išsiveržti į priekį lietuvės turėjo sužaidus apie 20 minučių, tačiau Paulinos Sarkanaitės smūgis iš arti praskriejo virš vartų.

Neišnaudojusios savo šanso viešnios po kelių minučių buvo nubaustos – 23 minutę varžovės pabėgo nuo Lietuvos rinktinės gynėjų ir stipriu smūgiu į viršutinį vartų kampą išsiveržė į priekį. Per likusį kėlinio laiką daugiau įvarčių nebuvo ir ilsėtis komandos išėjo rezultatui esant 1:0 Bulgarijos ekipos naudai.

Antro kėlinio starte šeimininkės galva iš arti įmušė antrą įvartį ir taip padvigubino savo persvarą (2:0). Likus žaisti apie dešimt minučių bulgarės pelnę trečią įvartį ir taip įtvirtino savo persvarą.

Draugiškos moterų rinktinių rungtynių statistika

Bulgarija – Lietuva 3:0 (1:0);

Sofijos nacionalinė futbolo bazė „Bojana“;

Įvarčiai: 24 min. Aleksandra Janeva, 56 min. Nora Dimitrova, 82 min. Catherine Karadjov (Bulgarija);

Įspėtos: 39 min. (Bulgarija); 30 min. Dovilė Gailevičiūtė, 40 min. Liucija Vaitukaitytė (Lietuva);

Lietuvos rinktinės sudėtis: Meda Šeškutė, Tereza Romanovskaja, Milda Liužinaitė, Algimantė Mikutaitė, Lolita Žižytė (46 min. Loreta Rogačiova), Dovilė Gailevičiūtė (61 min. Paulina Potapova), Marija Galkina (77 min. Erika Šupelytė), Paulina Sarkanaitė, Liucija Vaitukaitytė, Simona Petravičienė (87 min. Viktorija Čiapaitė), Ugnė Lazdauskaitė (61 min. Gabija Valiukevičiūtė);

Atsargoje: Aušrinė Bikutė, Austė Bernotaitė, Vismantė Čereškaitė, Alina Špakovskaja.