"%c010 9" treneris Mourinho pareiškė, kad jam trenerio darbą siūlo du Anglijos "Premier" lygos klubai – "%c00042" ir "%c00045". Kita vertus, Mourinho neigia šią savaitę susitikęs su "Chelsea" savininku R.Abramovičiumi.

Mourinho, apie kurį sklinda kalbos, kad jis yra pagrindinis kandidatas perimsiantis "Chelsea" vairą šią vasarą iš C.Ranieri, atvedė "Porto" klubą į Čempionų lygos pusfinalį, ir pareiškė, kad jis yra laimingas treniruodamas Portugalijos klubą.

Spaudos konferencijoje treneris teigė :"Tai netiesa, kad aš buvau susitikęs su R.Abramovičiumi, mes net nebuvome susitarę dėl susitikimo."

"Aš gavau du pasiūlymus iš Anglijos klubų, bet aš dar kartą pabrėžiu, kad esu laimingas dirbdamas Portugalijoje ir neturiu svarios priežasties palikti "Porto" klubą."

Mourinho treniruojama "Porto" komanda su lietuviu Edgaru Jankausku šį trečiadienį sužaidė lygiosiomis (0-0) su Ispanijos klubu "%c00089" Čempionų lygos pusfinalyje ir neprarado šansų patekti į lygos finalą, kuris vyks gegužės 26-ąją dieną Gelzenkirchene.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos