Mourinho sugrįžimas į "Old Trafford" pažymėtas nesėkme, "Chelsea" ir "Leicester" džiaugėsi pergalėmis

Trečiadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos penkerios 15-ojo turo rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukė akistata "Old Trafford" stadione, kur vietos "Manchester United" priėmė Londono "Tottenham". Jose Mourinho sugrįžimas į buvusio klubo tvirtovę pažymėtas nesėkme – "raudonieji velniai" šventė pergalę rezultatu 2:1.

Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai puikiai pradėjo rungtynes ir jau 6-ąją minutę įgijo pranašumą. Marcusas Rashfordas klastingu smūgiu užklupo nepasiruošusį varžovų vartininką ir išvedė "Man Utd" į priekį.

"Man Utd" dominavo visą pirmąjį pusvalandį – tas pats M. Rashfordas galėjo įmušti dar bent kelis įvarčius.

Visgi net ir prastai atrodęs "Tottenham" sugebėjo grįžti į rungtynes – 39-ąją minutę nuostabią pirmojo lietimo techniką pademonstravęs Dele Alli grąžino lygybę.

Visa kova persikėlė į antrąjį kėlinį, tačiau ir ten visiškoje kontrolėje buvo tik viena komanda – "Man Utd". Jau pačioje kėlinio pradžioje M. Rashfordas išprovokavo 11 m. baudinį, netrukus jį realizavo ir padovanojo pergalę "raudonųjų velnių" ekipai.

"Man Utd" po pergalės pakilo į šeštąją poziciją, o "Tottenham" nukrito dvejomis pozicijomis žemyn – į aštuntąją vietą.

Kitose rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo "Leicester City" komanda, iki pat šiol sudaranti didžiausią konkurenciją "Liverpool" ekipai. Jamie Vardy ir Jameso Maddisono įvarčiai nulėmė pergalę prieš "Watford".

Taip pat tris taškus į savo sąskaitą įsirašė Londono "Chelsea" komanda, namuose rezultatu 2:1 įveikusi "Aston Villą". "Mėlyniesiems" įvarčius mušė Tammy Abrahamas ir Masonas Mountas.

Likę mačai baigėsi "Wolves" ir "Southampton" komandų pergalėmis.

"Man Utd" 2 - 1 "Tottenham"
6' [1 - 0] M. Rashford
39' [1 - 1] D. Alli
49' [2 - 1] M. Rashford (11 m. baudinys)

"Leicester" 2 - 0 "Watford"
55' [1 - 0] J. Vardy (11 m. baudinys)
90+5' [2 - 0] J. Maddison

"Chelsea" 2 - 1 "Aston Villa"
24' [1 - 0] T. Abraham
41' [1 - 1] Trezeguet
48' [2 - 1] M. Mount

"Southampton" 2 - 1 "Norwich"
22' [1 - 0] D. Ings
43' [2 - 0] R. Bertrand
65' [2 - 1] T. Pukki

"Wolves" 2 - 0 "West Ham"
23' [1 - 0] L. Dendoncker
86' [2 - 0] P. Cutrone

Straipsnio įvertinimas: 3 2
  • Kei

Gal snd ir shefield unt su arsenalu laimes ir kiek pasodins lenteleje varchester unt ko Tai per aukstai pakile,dar prades fantazuoti apie patekima I EL

• -4
  • D.
    a

Šiandien Totte į save nepanašūs, nors VARchester utd gavo pendelį už nieką, tačiau totte vis tiek neverti pergalės.

Nejaugi tokie akli patapot? Akivaizdžiai koja buvo priminta, ko pasekoje krito Rashford. Viskas daugiau nei aišku. Niekam pasauly nekilo abejonių, o čia kažkam kyla. Nestebina, kodėl mūsų lietuvių futbolas tokio žemo lygio. Nes bendras suvokimas apie futbolą - nulinis.

• +3
  • D.

Labai gera Man UTD pergalė psichologi6kai prieš buvusį trenerį ir stiprų kluba. Nors tą kluba kamuoja bėdos po Pochettino, tačiau vistiek svarbi pergalė. Traumos, neišnaudoti 11m baudiniai, lygiosios prieš prastesnes komandas ir dabar pergalė - toks kolkas Man UTD sezonas. Šį sezoną aplamai nei karto MAn UTD nepralaimėjo TOP 6 komandoms. Netgi Lesterį nugalėjo. Tai jau galim sakyt nulis pralaimėjimų prieš top 7 komandas. Tik psichologiškai nesugeba įveikt silpnesnį priešininką. Tikiu, jog dabar komanda gali užsivest. Derbis su Man City gali būt įdomus šį savaitgalį.

• +2
  • D.
    Zydrs Skudurs

Varžybų nemačiau, bet dabar žiūrėjau HL ar man vienam pasirodė ar ten Rashforda niūrką mačiau? 😃