M.Pochettino: norime vėl sugrįžti į Čempionų lygos finalą

Apie prestižinį trofėjų svajojęs "Tottenham" strategas Mauricio Pochettino liko tuščiomis rankomis.

Šeštadienį vykusiame Čempionų lygos finale Londono klubas 0:2 nusileido "Liverpool" ir turės atidėti savo norus ateičiai.

"Labai didžiuojuosi tuo, kaip mano auklėtiniai kovojo aikštėje.

Mums nesisekė, praleidome įvartį nuo 11 metrų atžymos. Visgi, nenuleidome rankų ir labai gerai žaidėme antrajame kėlinyje.

Pradėti rungtynes atsiliekant 0:1 yra sudėtinga ir turėjome pakeisti savo planus. Vis dėlto labai didžiuojamės šiais žaidėjais ir ekipos sirgaliais. Privalome išlikti optimistais.

11 metrų baudinys yra tai, ko mes negalime kontroliuoti ar pasiruošti. Juk niekada netiki, kad jau po minutės atsiliksi 0:1.

Psichologiškai buvo labai sunku - kalba eina apie patirtį ir mokymąsi, būtent tokioje situacijoje pernai buvo atsidūręs "Liverpool".

Sveikinimai "raudoniesiems". Nubrėžta labai aukšta riba ir apmaudu, jog šiandien mums neužteko pastangų.

Norime tai patirti vėl ir pakartoti. Tai pačios geriausios rungtynės po pasaulio čempionato finalo", - sakė M.Pochettino.