Paryžiaus „Saint Germain“ prezidentas Nasseras Al–Khelaifi su siaubu klausėsi žinių, kas vyko Prancūzijoje po Čempionų lygos finalo.
„Ligue 1“ atstovams įveikus Londono „Arsenal“ ir antrą sykį tapus Europos karaliais, jų gimtinėje iš landynių išsiropštė šlaistūnų gaujos, kurios prisidengdamos triumfo šventimu plėšė parduotuves ir kėlė riaušes.
Iš viso chaosas apėmė net 15 Prancūzijos miestų, buvo suimta 780 banditų, o sužaloti net 57 policijos pareigūnai.
„Paryžiečiai taip nesielgia. Aš pažįstu PSG fanus – tai ne jų darbas. Tai mūsų miestas, kurį mes privalome saugoti, o ne naikinti.
Niekas nesididžiuoja vandalų elgesiu, tai galiausiai turi pasibaigti“, – kalbėjo turtuolis.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Šiaip tokie dalykai ypač būdingi Prancūzijoje ir nesvarbu, ar laimima, ar pralaimima, bet viskas baigiasi parduotuvių plėšimu, automobilių deginimu, viešo ir privataus turto niokojimu. Kažkodėl tokie reiškiniai kitose valstybėse, kad ir didelėse Italija, Ispanija, Vokietija, nevyksta, ar jeigu vyksta tai nepalygininat mažesniu masteliu. O problema, tai visiems žinoma, bet niekas nedrįsta višai įvardinti, nes iškarto rasizmu apkaltintas būtum. Problema yra žmonės, kurie gal ir gimę Prancūzijoje, gal ir Prancūzijos pilietybę turi, bet nėra prancūzai. Dabar dėl problemos sprendimo, yra variantas. Aš manau jeigu į viską būtu žiūrima griežtai, jeigu už tokius nusižengimus, netikri prancūzai būtu deportuojami į savo tėvų gimtines be teisės grįžti, greit praeitų fantazijos taip elgtis.
idomu kas is miesto liks po Pasaulio Cempo, Paryzius ten keturias komandas turi
nepazista jis tu draugu..
Šiaip tokie dalykai ypač būdingi Prancūzijoje ir nesvarbu, ar laimima, ar pralaimima, bet viskas baigiasi parduotuvių plėšimu, automobilių deginimu, viešo ir privataus turto niokojimu. Kažkodėl tokie reiškiniai kitose valstybėse, kad ir didelėse Italija, Ispanija, Vokietija, nevyksta, ar jeigu vyksta tai nepalygininat mažesniu masteliu. O problema, tai visiems žinoma, bet niekas nedrįsta višai įvardinti, nes iškarto rasizmu apkaltintas būtum. Problema yra žmonės, kurie gal ir gimę Prancūzijoje, gal ir Prancūzijos pilietybę turi, bet nėra prancūzai. Dabar dėl problemos sprendimo, yra variantas. Aš manau jeigu į viską būtu žiūrima griežtai, jeigu už tokius nusižengimus, netikri prancūzai būtu deportuojami į savo tėvų gimtines be teisės grįžti, greit praeitų fantazijos taip elgtis.
idomu kas is miesto liks po Pasaulio Cempo, Paryzius ten keturias komandas turi
nepazista jis tu draugu..
nepazista jis tu draugu..
idomu kas is miesto liks po Pasaulio Cempo, Paryzius ten keturias komandas turi
Šiaip tokie dalykai ypač būdingi Prancūzijoje ir nesvarbu, ar laimima, ar pralaimima, bet viskas baigiasi parduotuvių plėšimu, automobilių deginimu, viešo ir privataus turto niokojimu. Kažkodėl tokie reiškiniai kitose valstybėse, kad ir didelėse Italija, Ispanija, Vokietija, nevyksta, ar jeigu vyksta tai nepalygininat mažesniu masteliu. O problema, tai visiems žinoma, bet niekas nedrįsta višai įvardinti, nes iškarto rasizmu apkaltintas būtum. Problema yra žmonės, kurie gal ir gimę Prancūzijoje, gal ir Prancūzijos pilietybę turi, bet nėra prancūzai. Dabar dėl problemos sprendimo, yra variantas. Aš manau jeigu į viską būtu žiūrima griežtai, jeigu už tokius nusižengimus, netikri prancūzai būtu deportuojami į savo tėvų gimtines be teisės grįžti, greit praeitų fantazijos taip elgtis.
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą