N. Matičius: „Kitą sezoną „Man Utd“ kovos dėl „Premier“ lygos titulo“ © zumapress nuotr.

„Manchester United“ po sekmadienį iškovotos pergalės prieš „Aston Villą“ žengė itin tvirtą žingsnį link finišo pirmajame Anglijos „Premier“ lygos ketverte.

Tai reiškia, kad „raudonieji velniai“ kitą sezoną turėtų sugrįžti ir į UEFA Čempionų lygą, o buvęs šios komandos saugas Nemanja Matičius, šiuo metu ginantis „Roma“ ekipos garbę, įsitikinęs, kad „United“ futbolininkai bus pajėgūs kovoti dėl „Premier“ lygos titulo.

„Man patinka tai, kaip Erikas ten Hagas pakeitė „Man Utd“. Jie turėjo tiek pakylimų, tiek nuosmukių, tačiau tai yra normalu, kai pradedamas naujas projektas.

Esu laimingas dėl jų. Neabejoju, kad kitą sezoną „Man Utd“ kovos dėl „Premier“ lygos titulo“, – duodamas interviu „Sky Sports“ kalbėjo N. Matičius.

Patyręs serbas taip pat apžvelgė ir kito savo buvusio klubo Anglijoje Londono „Chelsea“ situaciją.

„Galiu pasakyti, kad „Chelsea“ atliko puikų darbą viliojant aukščiausio kalibro jaunuosius talentus į komandą. Vis tik manau, kad ateityje į komandą reikėtų įnešti daugiau patirties ir jaunystės balanso.

Kai į komandą atvyksta septyni ar aštuoni jauni žaidėjai, jie visi tikisi žaisti ir tai tam tikrais momentais yra problema.

Jauniems žaidėjams pritapti „Premier“ lygoje nėra lengva, todėl labai svarbu turėti ir daugiau patirties turinčių futbolininkų. 

Tikiu, kad kitą sezoną „Chelsea“ atrodys daug geriau, tačiau jų laukia daug sunkaus darbo“, – kalbėjo N. Matičius.