N. Mbo: tikėkimės, kad šeštadienį sugrįšime į ritmą © fk-panevezys.lt nuotr.

„Panevėžio“ futbolo klubas šį savaitgalį pradės gana intensyvią atkarpą „Optibet A lygoje“. Aukštaitijos sostinės komanda 16-ajame ture priims rezultatyviausią pirmenybių klubą – Kauno rajono „Hegelmann“.

Andriaus Skerlos treniruojama ekipa vienintelė nė sykio nesužaidė lygiosiomis – 7 pergalės, 8 pralaimėjimai ir su 21 tašku užimama 5-oji vieta.

„Hegelmann“ futbolininkai savo puolimo potencialą pademonstravo pirmojo rato dvikovoje su panevėžiečiais. Pastarieji po Ariagnerio Smitho, Pijaus Širvio, Jeffrey Sarpongo bei Artemo Ščedro įvarčių nugalėjo rezultatu 4:2.

Per trejas pastarąsias rungtynes pergalės neiškovojęs „Panevėžys“ sieks tą padaryti namuose. Apie artėjančią dvikovą su fk-panevezys.lt svetaine pabendravo puolėjas Noelis Mbo.

„Manau, kad sunku paaiškinti priežastis, kodėl rezultatyvumas nuslopo. Apibendrinus, svarbiau yra ir toliau sunkiai dirbti – tada įvarčiai vėl ateis. Vis dar esame viena iš rezultatyviausių lygos komandų. Turime galimybių tą daryti, tačiau kartais sezono metu patenki į atkarpą, kurią reikia perlipti ir, atrodo, dabar yra būtent taip. Turime sunkiai dirbti ir atgausime gerą formą, kurią turėjome. Tikėkimės, šeštadienį sugrįšime į ritmą kalbant apie mušamus įvarčius bei, žinoma, pergales.

„Hegelmann“ sezoną pradėjo prasčiau, tačiau per pastarąsias kelias rungtynes demonstravo tikrai gerus dalykus. Jie lengvai muša įvarčius ir taip pat žaidžia pakankamai gerą futbolą. Mums svarbu bus susitelkti nuo pat mačo pradžios iki pabaigos ir atiduoti viską, kad iškovotume svarbius 3 taškus.

Žaisime namuose ir pirmi turnyro lentelėje esame ne be reikalo. Nė viena komanda iš mūsų taškų lengvai neatėmė. Dirbame, kovojame ir nusipelnėme tos vietos, tad šeštadienio mače turime žaisti su pasitikėjimu – gintis bei pulti kaip komanda. Kovojimas išvien leis mums pademonstruoti gerą žaidimą“, – apibendrino N. Mbo.

16-ojo turo mačas tarp Panevėžio bei Kauno rajono komandų įvyks šeštadienį, birželio 3 dieną. Dvikovos pradžia „Aukštaitijos“ stadione – 19 val.

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...