FK „Žalgirio“ žaidėjai Nauris Petkevičius ir Oliveris Buffas laisvu nuo treniruočių metu tapo… vilkikų vairuotojais.

Futbolininkai sėdo prie tikro vilkiko vairo ir atliko užduotis, kurias turi įveikti ir vilkiko vairavimo teisių siekiantys vairuotojai.

Tokią galimybę žaidėjams suteikė „Žalgirio“ rėmėjo tarptautinės kompanijos „Transpartner logistics“ atstovai Lietuvoje.

Prižiūrimi profesionalų mokymuisi skirtoje aikštelėje žalgiriečiai prie naujos kartos „Scania“ vilkiko vairo vienas po kito varžėsi tarpusavyje. Iš pradžių – kuris geriau atliks slalomą tarp stovelių, o vėliau – atliekant ypatingą slydimo rungtį, kurioje vairuotojui iššūkį suteikė judanti speciali plokštė ir slidi danga.

23 metų N. Petkevičiui įsėdimas į vilkiką nebuvo naujiena – futbolininko tėtis dirbo tolimųjų reisų vairuotoju, tad kartą į kelionę pasiėmė ir sūnų.

„Esame važiavę į Olandiją. Vairuoti neteko, nes buvau per mažas, bet teko savaitę pagyventi vilkiko viduje. Kai buvau jaunesnis man visai patiko. Žiūrėsime kaip pavyks vairuoti“,  – prieš iššūkį kalbėjo puolėjas.

30 metų O. Buffui tai buvo nauja patirtis. Prieš iššūkį šveicaras teigė, kad per daug neskubės: „Šveicarijoje svarbiausia vairuoti lėtai ir saugiai. Parodysiu kaip.“

Pabandęs vilkiką N. Petkevičius šmaikštavo, kad vairavo tarsi Vinas Dieselis iš filmo „Greiti ir įsiutę“, o taip pat pareiškė kad norėtų pasiskolinti vilkiką ir atidaryti transporto kompaniją.

Kuris buvo greitesnis užduotyse pamatysite pažiūrėję „Žalgiris TV“ rubrikos „Žaliai baltas testas“ reportažą.