N.Vidičius mėnesiui iškrito iš rikiuotės

Serbij os nacionalinės rinktinės ir Anglijos „Premier“ lygos lyderio „%c00040“ klubo vidurio gynėjas Nemanja Vidičius (%p04170) išsinarino petį ir dėl to nežais mažiausiai keturias savaites.

25-erių metų žaidėjas traumą patyrė 4-1 šeštadienį laimėtose varžybose prieš „Blackburn“, kai pirmojo kėlinio viduryje gindamasis nuo priešininkų keliamo kampinio nesėkmingai nusileido ant žemės ir išsinarino kairįjį petį bei iš karto paliko aikštelę.

Gynėjas, kuris šiame sezone per 24 „Premier“ lygos rungtynes pelnė 3 įvarčius, kartu su komandos kapitonu Gary Neville`u praleis UEFA Čempionų Lygos ketvirtfinalio dvikovą su Italijos „Roma“ ekipa.

„Mes manome, kad jis negalės rungtyniauti apie keturias savaites, taigi mums jo netektis yra labai skaudi“, - teigė vyriausiasis „Man Utd“ komandos treneris Seras Aleksas Fergusonas.

Be G.Neville`o, kuris yra susižeidęs kulkšnies raiščius, ir N.Vidičiaus, traumą „raudonųjų velnių“ gretose yra patyręs kitas gynėjas iš Prancūzijos Mikaelis Silvestre`as, kuris UEFA Čempionų Lygos atsakomosiose aštuntftinalio varžybose prieš „Lille“ išsinarino petį ir šiame sezone jau nebepasirodys.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos