Nacijų taurės finale DKK iššūkį mes Gana (VIDEO)

Vakar vakare paaiškėjo antroji Afrikos Nacijų taurės finalo dalyvė. Ja tapo viena turnyro favoričių laikyta Gana.

Avramo Granto vadovaujami futbolininkai rezultatu 3-0 antrajame pusfinalio mače sutriuškino turnyro šeimininkę pusiaujo Gvinėjos rinktinę.

Nugalėtojų įvarčių sąskaitą 42-ąją minutę atidarė Kwesi Appiah uždirbtą vienuolikos metrų baudinį realizavęs Jordanas Ayew.

Tuomet atrodė, kad ekipos eis ramiai ilsėtis bei ruoštis antrajai rungtynių daliai, bet Gana nemažino apsukų ir dar iki pertraukos padvigubino persvarą. Greitoje kontratakoje po perdavimo iš krašto pasižymėjo Wakaso Mubarakas.

Antroje rungtynių dalyje Ganos vienuolikė ir vėl buvo šiek tiek aktyvesnė. 75-ąją minutę pelnytas Andre Ayew įvartis skirtumą pavertė jau triuškinančiu.

Nugalėtojai turnyro finale susikaus su Dramblio Kaulo Krantu, kuris užvakar 3-1 nukovė Kongo Demokratinę Respubliką.

<iframe width="500" height="343" src="https://www.youtube.com/embed/TzhbCibWHLs?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • nerka0123

As ir uz Gana(juoduosios zvaigzdes)

• +1
  • Ayew
    an

Kodėl Nigėrija nežaidžia šiame čempionate?

Nes nepateko, nepraėjo atrankos. Berods play-off'uose pralošė, tik neprisimenu prieš ką😃

• +1
  • A.Gyan

Įdomus faktas, kad Gana vieninteliai atsilaikė prieš būsimus pasaulio čempionus (2-2). Man tai gal ir buvo įdomiausios varžybos čempionate. Nors ir neturi jie superstaru, bet babkių vergas Gyan, bratkės Ayew, Atsu, Princas parodė gerą kovą. Jau 2010 jei ne *** Suarez būtų į ketvertuką patekę. Labai simpatiška komanda, juos ir palaikysiu finale 😃

• +1
  • an

• +2
  • Ayew

Aš ir palaikysiu Ganą😃 Alžyras nuo DKK gavo į kaulus ketvirtfinalyje, tai kaip jie verti žaist finale??? Visiškai neverta pusfinalyje žaisti Pusiaujo Gvinėja, teisėjų ištempta į pusfinalį, kai ketvirtfinalio rungtynėse į Tuniso vartus 90tą minutę paskirtas 11m baudinys, kurio nebuvo, ištempė pratęsimą.... Apskirtai tragiškai tose varžybose dirbo teisėjai, labai šališkai švilpę EQG naudai. O pusfinalyje Gvinėjos sirgaliai net gi nesugebėjo susitaikyti su pralaimėjimu ir pradėjo mėtyti į aikštę įvairias šiukšles, Ganos sirgaliai netgi buvo išsirikiavę už vartų, nes negalėjo saugiai palikti stadiono, kalbėjo, kad Gvinėjos fanai lauke laukė ganiečių, kad galėtų juos sumušti, dėl to net varžybos buvo gerom 20min sustabdytos. Žodžiu baisu ir gėda visai Pusiaujo Gvinėjai ir žaidėjams už nešvarų žaidimą viso čempionato metu ir sirgaliams, už nemokėjimą pralaimėti.