Nacionalinės rinktinės išbandė jėgas draugiškuose mačuose © Eurofootball.lt
Trečiadienį visame pasaulyje sužaista per 30 draugiškų tarptautinių rungtynių, kuriose jėgas išmėgino 2010 metų pasaulio čempionato atrankos turnyro kovoms besirengiančios rinktinės.

Amžinų priešininkų dvikovoje Anglija išvykoje 2-1 palaužė Vokietiją.

Fabio Capello auklėtiniai į priekį įsiveržė 24 minutę, kai po Stewarto Downingo pakelto kampinio varžovų vartininką nuginklavo gynėjas Matthew Upsonas.

Anglai ir toliau dominavo, bet 63 minutę vokiečiai atstatė pusiausvyrą - gynėjui Johnui Terry ir vartininkui Scottui Carsonui nesupratus tarpusavio veiksmų ir nesugebėjus susitvarkyti su atrodytu nepavojingu perdavimu iš toli šia sumaištimi pasinaudojo Patrickas Helmesas.

Visgi 84 minutę futbolo gimtinės atstovai pelnytai įmušė antrąjį įvartį, įtvirtinusį pergalę - po Downingo baudos smūgio vėlgi galva pasižymėjo Terry.

Įspūdingą pergalę iškovojo Brazilija, savų žiūrovų akivaizdoje net 6-2 sutriuškinusi vieną pajėgiausių Europoje Portugalijos ekipą.

Svečiai pirmavo po to, kai jau 4 minutę įvartį pelnė Danny, bet jau po kelių minučių Luisas Fabiano išlygino santykį.

25 minutę tas pats Fabiano išvedė savo komandą į priekį, o persvarą 56 minutę padvigubino Maiconas. Portugalai ir toliau nesugebėjo susitvarkyti su Fabiano, kuris 58 minutę įsirašė į savo sąskaitą 'hattrick'ą'.

Netrukus rezultatą kiek sušvelnino Simao, tačiau tikslūs Elano ir Adriano smūgiai įtvirtino įspūdingą brazilų pergalę.

Sėkmingai prie Argentinos rinktinės vairo debiutavo Diego Maradona, kurio vadovaujama komanda išvykoje 1-0 įveikė Škotiją.

Vienintelį įvartį 8 minutę po puikios Carloso Tevezo ir Jonas Gutierrez kombinacijos pelnė puolėjas Maxi Rodriguezas.

Makao 1 - 9 Honkongas
Malta 0 - 1 Islandija
Omanas 0 - 1 Paragvajus
Azerbaidžanas 1 - 1 Albanija
Lietuva 1 - 1 Moldova
Juodkalnija 2 - 1 Makedonija
Serbija 6 - 1 Bulgarija
Slovakija 4 - 0 Lichtenšteinas