Apie sparčiai kylančio Nacionalinio stadiono darbus socialiniame tinkle parašė Vilniaus meras Valdas Benkunskas.
„Svarbus momentas – Nacionalinio stadiono statybos jau pažengė toliau nei per visą ilgą projekto istoriją!
Jau įrengta apie 80 proc. stadiono gelžbetoninių konstrukcijų – palyginimui, sovietmečiu pradėto stadiono konstrukcijos iki jų nugriovimo 2022 m. buvo pasiekusios maždaug 25–35 proc. konstruktyvo lygį.
Po beveik keturis dešimtmečius trunkančios Nacionalinio stadiono istorijos tai pirmas kartas, kai projektas turi aiškų užbaigimo planą ir yra pasiekęs tokį etapą, kuriame jau galima matyti beveik visą būsimo statinio struktūrą.
Šiuo metu vyksta ir kiti darbai: tiesiami vandentiekio, nuotekų bei kiti inžineriniai tinklai, vystoma treniruotėms skirta infrastruktūra, formuojamos VIP ir komercinės zonos, ruošiamasi UEFA IV kategorijos reikalavimus atitinkančių technologinių sprendimų diegimui. Ši teritorija keisis neatpažįstamai – vilniečiai to seniai nusipelnė“, – rašė V. Benkunskas.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Pagarba Benkunskui už ryžtą, lyderystę ir iniciatyvą!
Žais Lietuvos futbolo klubai, žais Lietuvos futbolo rinktinė, žais Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės ir taip toliau... Man kai keista, kai toks pas mus priešiškumas tam, kad kažkas kažką bando daryti ir padaro. Tada atsiranda n pagalius kaišiojančių ir dėl kažko besipiktinančių. O šiaip normaliame Pasaulyje maži miestai turi normalius stadionus, Lietuvoje bus tik du, bet ir tai kažkam kyla klausimai kam.
nera - blogai, yra - blogai. Cia tokiems zmonems niekada gerai nebuna 😀 nuskriausti gyvenimo tik skleidzia negatyva visur
įdomu kas ten žais, jei net trys pirmos lygos komandos pateko į pusfinalį taurės
Žais Lietuvos futbolo klubai, žais Lietuvos futbolo rinktinė, žais Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės ir taip toliau... Man kai keista, kai toks pas mus priešiškumas tam, kad kažkas kažką bando daryti ir padaro. Tada atsiranda n pagalius kaišiojančių ir dėl kažko besipiktinančių. O šiaip normaliame Pasaulyje maži miestai turi normalius stadionus, Lietuvoje bus tik du, bet ir tai kažkam kyla klausimai kam.
įdomu kas ten žais, jei net trys pirmos lygos komandos pateko į pusfinalį taurės
Žais Lietuvos futbolo klubai, žais Lietuvos futbolo rinktinė, žais Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės ir taip toliau... Man kai keista, kai toks pas mus priešiškumas tam, kad kažkas kažką bando daryti ir padaro. Tada atsiranda n pagalius kaišiojančių ir dėl kažko besipiktinančių. O šiaip normaliame Pasaulyje maži miestai turi normalius stadionus, Lietuvoje bus tik du, bet ir tai kažkam kyla klausimai kam.
nera - blogai, yra - blogai. Cia tokiems zmonems niekada gerai nebuna 😀 nuskriausti gyvenimo tik skleidzia negatyva visur
įdomu kas ten žais, jei net trys pirmos lygos komandos pateko į pusfinalį taurės
Žais Lietuvos futbolo klubai, žais Lietuvos futbolo rinktinė, žais Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės ir taip toliau... Man kai keista, kai toks pas mus priešiškumas tam, kad kažkas kažką bando daryti ir padaro. Tada atsiranda n pagalius kaišiojančių ir dėl kažko besipiktinančių. O šiaip normaliame Pasaulyje maži miestai turi normalius stadionus, Lietuvoje bus tik du, bet ir tai kažkam kyla klausimai kam.
įdomu kas ten žais, jei net trys pirmos lygos komandos pateko į pusfinalį taurės
Pagarba Benkunskui už ryžtą, lyderystę ir iniciatyvą!
Pagarba Benkunskui už ryžtą, lyderystę ir iniciatyvą!
įdomu kas ten žais, jei net trys pirmos lygos komandos pateko į pusfinalį taurės
įdomu kas ten žais, jei net trys pirmos lygos komandos pateko į pusfinalį taurės
Žais Lietuvos futbolo klubai, žais Lietuvos futbolo rinktinė, žais Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės ir taip toliau... Man kai keista, kai toks pas mus priešiškumas tam, kad kažkas kažką bando daryti ir padaro. Tada atsiranda n pagalius kaišiojančių ir dėl kažko besipiktinančių. O šiaip normaliame Pasaulyje maži miestai turi normalius stadionus, Lietuvoje bus tik du, bet ir tai kažkam kyla klausimai kam.
Žais Lietuvos futbolo klubai, žais Lietuvos futbolo rinktinė, žais Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės ir taip toliau... Man kai keista, kai toks pas mus priešiškumas tam, kad kažkas kažką bando daryti ir padaro. Tada atsiranda n pagalius kaišiojančių ir dėl kažko besipiktinančių. O šiaip normaliame Pasaulyje maži miestai turi normalius stadionus, Lietuvoje bus tik du, bet ir tai kažkam kyla klausimai kam.
nera - blogai, yra - blogai. Cia tokiems zmonems niekada gerai nebuna 😀 nuskriausti gyvenimo tik skleidzia negatyva visur
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą