Nagelsmannas ir Mulleris – apie R. Lewandowskio sugrįžimą į Miuncheną © AFP nuotr.

Rytoj Robertas Lewandowskis grįš į Miucheną po savo perėjimo į „Barcelonos“ komandą – katalonai išvykoje žais Čempionų lygos grupių etapo rungtynes su „Bayern“ komanda. 

Su „Bayern“ begalę titulų laimėjęs, daug rekordų pagerinęs ir ne vieną „Auksinį batelį“ iškovojęs puolėjas klubą paliko ne pačiu gražiausiu būdu, tačiau fanų pyktis jau gali būti nuslėgęs ir lenkas gali būti pasitiktas tinkamai. 

Apie ilgamečio komandos puolėjo sugrįžimą į „Allianz“ areną kalbėjo Thomasas Mulleris bei komandos treneris Julianas Nagelsmannas. 

„Turiu gerus santykius su Lewa, ypatingai aikštėje. Neskaitant golfo, daug užklasinės veiklos su juo neturėjome. Po jo perėjimo į „Barcą“ susiekiau su juo per WhatsApp.

O po Čempionų lygos burtų, aišku, įtampa padidėjo. Futbolininkai niekuom nesiskiria nuo kitų žmonių“, – santykius su R. Lewandowskiu nupasakojo Mulleris. 

J. Nagelsmannas teigė: „Jeigu aš jį pamatysiu rytoj, paspausiu jam ranką. Būčiau laimingas, jeigu fanai jį tinkamai pasitiktų. Tai yra normalu, kai kažkas tiek savęs atiduoda klubui. Taip dalykai ir turėtų vykti. Jis buvo svarbi „Bayern“ komandos dalis. Linkiu jam visko ko geriausio.

„Nežinau ar Lewa yra pavojingiausias jų žaidėjas, tačiau esu tikras, kad jis didžiausia grėsmė prie vartų. Lewa daro labai gerus įkirtimus ir yra pavojingas. Tačiau jeigu jis negaus kamuolio, tuomet jam bus sunku pasižymėti. „Barcelona“ turi ir kitų pavojingų žaidėjų“, – sakė „Bayern“ strategas.