"Nancy" ir "Marseille" akistatoje užfiksuotos lygiosios

Šį vakarą rungtynėmis tarp "Nancy" bei "Marseille" prasidėjo 34-asis "Ligue 1" pirmenybių turas.

Svečiuose žaidę Rudi Garcios auklėtiniai ilgiau kontroliavo kamuolį bei pirmavo pagal kitus statistikos rodiklius, tačiau galėjo surengti tikrai geresnį pasirodymą.

Tiek jiems, tiek aikštės šeimininkams įvarčių galiausiai įmušti nepavyko, o ši žinia yra puiki "Lyon" ir "Bordeaux" vienuolikėms.

Pastaroji komanda jau rytoj turės šansą atitrūkti kovoje dėl vietos UEFA Europos lygoje, o Bruno Genesio kariauna - sustiprinti savo šansus užimti ketvirtąją poziciją.

Kita vertus, dėl išlikimo besigrumiančiai "Nancy" ekipai taškas prieš "Marseille" sezono pabaigoje gali tapti itin svarbus.

Rezultatas:

"Nancy" 0 - 0 "Marseille"

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos