"Napoli" aplenkė pralaimėjusį "Inter", "Roma" pergalę išplėšė pabaigoje (VIDEO)

Sužaisti trys 17-ojo "Serie A" turo mačai. Pirmajame jų užfiksuotas netikėtumas - čia nesėkmę prieš "Udinese" patyrė iki šiol be pralaimėjimų žengę Milano "Inter" futbolininkai.

Massimo Oddo auklėtiniai turnyrinės lentelės lyderiams metė rimtą kovą, o rungtynės buvo iš tiesų puikios. "San Siro" stadiono svečiai jose į priekį išsiveržė 14-ąją minutę, kai pasižymėjo Kevinas Lasagna.

Tiesa, šis džiaugsmas truko neilgai, nes "nerazzurri" kapitonas Mauro Icardi rezultatą išlygino jau kitoje atakoje. Po jo tikslaus smūgio aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą bei susikūrė kelias itin pavojingas progas.

Vis dėlto, pasižymėti jiems nepavyko, o antrajame kėlinyje už Davide'o Santono žaidimą ranka buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Rodrigo De Paulas. Tuomet įspūdingai "Inter" serijai iškilo dar didesnė grėsmė.

Sugrąžinti pusiausvyrą jau visai netrukus galėjo Milanas Škriniaras, kurio smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį, bet sėkmė šiandien tikrai nebuvo Luciano Spalletti kariaunos pusėje.

Galiausiai "Udinese" gretose įvartį pelnė Antoninas Barakas ir "Inter" komandai teko susitaikyti su nesėkme.

Konkurentų pralaimėjimu pasinaudojo "Napoli", kuris svečiuose privertė pasiduoti "Torino" klubą bei pakilo į "Serie A" viršūnę.

Įvarčių ilgai laukti nereikėjo ir šiame mače, nes jau ketvirtąją minutę po kampinio pasižymėjo Kalidou Koulibaly. Pirmajam kėliniui įpusėjus Maurizio Sarri auklėtinių persvarą padvigubino Piotras Zielinski, o dar netrukus rezultatas jau tapo 3-0 po tikslaus Mareko Hamšiko smūgio.

Tai iš esmės ir nusprendė susitikimo baigtį, nors antrajame kėlinyje dar įmušė šeimininkų komandos snaiperis Andrea Belotti. "Napoli" futbolininkai ramiai įsirašė dar tris taškus ir dabar turi dviem daugiau nei "Inter".

Galiausiai vėlai vakare "Roma" vienuolikė namie priėmė "Cagliari". Sostinės futbolininkai iki "nerazzurri" galėjo priartėti per du taškus ir šia galimybe pasinaudojo per pridėtą laiką.

"Giallorossi" itin daug pavojingų progų nesukūrė, o bene arčiausiai tikslo pirmajame kėlinyje buvo Radja Nainggolanas. Tiesa, tai yra neskaitant antrojo kėlinio pradžios, kuomet Diego Perotti nerealizavo 11 metrų baudinio.

Mačui priartėjus prie pabaigos atrodė, kad puikus vartininko Alessio Cragno žaidimas šiame epizode buvo lemtingas, tačiau "Roma" vidurio gynėjas Federico Fazio, išplėšęs pergalę po Aleksandaro Kolarovo atlikto baudos smūgio.

"Inter" 1 - 3 "Udinese"
[0-1] 14' Kevin Lasagna
[1-1] 15' Mauro Icardi
[1-2] 61' Rodrigo De Paul (iš 11 metrų baudinio)

"Roma" 1 - 0 "Cagliari"
53' Diego Perotti ("Roma") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-0] 90' Federico Fazio