„Napoli“ futbolininkai rungtynių pabaigoje palaužė čempionato vidutiniokus © REUTERS nuotr.

Šeštadienio popietę vykusiose „Serie A“ čempionato rungtynėse „Napoli“ futbolininkai namuose turėjo vargo, tačiau sugebėjo rezultatu 1:0 palaužti „Spezia“ vienuolikę.

Šeimininkai turėjo kontrolę savo rankose nuo pat pirmųjų minučių, tačiau atkakliai kovojusių „Spezia“ futbolininkų gynybos pralaužti nepavyko. Pirmąjame kėlinyje keletą momentų pasižymėti susikūrė neapoliečių krašto puolėjas Kvicha Kvaratskhelia, tačiau abu kart savo komandą gelbėjo vartininkas Barlomiejus Dragowskis.

Antroje mačo dalyje Luciano Spalleti auklėtiniai ir toliau turėjo iniciatyvą. O ją jiems pavyko paversti įvarčiu 89 minutę. Savo komandai 3 taškus šiose rungtynėse išplėšė savo šansą baudos aikštelėje atradęs Giacomo Raspadori.

Po šio susitikimo „Napoli“ bent kuriam laikui kyla į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Spezia“ tenkinasi 14 vieta.