„Napoli“ išvykoje palaužė atkakliai kovojusią „Venezia“ vienuolikę © JumpStory nuotr.

Italijos pirmenybėse „Napoli“ išvykoje rezultatu 2:0 palaužė „Venezia“ vienuolikę.

Pirmame kėlinyje iniciatyvą turėjo svečiai. Pastarieji susikūrė pakankamai progų pelnyti įvartį, tačiau momentais pritrūko tikslumo, o ir „Venezia“ komandos vartininkas Luca Lezzerini turėjo padirbėti „iš peties”.

„Venezia“ irgi ieškojo savųjų momentų. Įpusėjus pirmąjam kėliniui Davidas Okereke atliko puikų solo reidą ir pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą. Vis gi, neapoliečių vartininkas Davidas Ospina sužaidė fantastiškai ir rezultatas išliko lygus.

Antrame kėlinyje Lucciano Spalleti auklėtiniai sugebėjo išsiveržti į priekį. 59 minutę, po Matteo Politano aukšto perdavimo Victoras Simhen smūgiu galva nuginklavo priešininkų vartininką ir rezultatas tapo 1:0.

Visus klausimus svečiai išsprendė tiksint paskutinėms pridėto laiko sekundėms. 90+10 minutę laiku ir vietoje atsidūręs Andrea Petagna pasiuntė atšokusį kamuolį į vartus ir padvigubino savo komandos persvarą.

Po šių rungtynių „Napoli” kyla į antrąją turnyrinės lentelės poziciją taškais susilygindami su „AC Milan”. Nuo pirmoje vietoje esančio „Inter” juos skiria vienas taškas. Tiesa, čempionato lyderiai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.