"Napoli" įveikė "Lazio" ir lieka pirmojoje "Serie A" vietoje (VIDEO, visi rezultatai)

Šį vakarą sužaisti likę devyni penktojo Italijos čempionato turo susitikimai.

Pirmajame šalies vicečempionas "Roma" išvykoje susitvarkė su naujoku "Benevento", kuris iki šiol taškų savo sąskaitoje neturi.

Sostinės futbolininkai iniciatyvą perėmė nuo pat pradžių ir po Edino Džeko įvarčio pirmavo jau pirmojo kėlinio viduryje. Iki pertraukos į savus vartus dar įsimušė Fabio Lucioni.

Jai pasibaigus situacija vėl buvo panaši - Džeko šįkart pasižymėjo tolimu smūgiu, o ketvirtąkart kamuolys į "Benevento" tinklą krito nuo kito gynėjo Lorenzo Venuti.

Taigi, "Roma" iškovojo triuškinančią pergalę, tačiau išliko turnyrinės lentelės viduryje, nes yra sužaidęs maču mažiau.

Nugalėtojo titulą ginantis Turino "Juventus" susitiko su Florencijos "Fiorentina" klubu, kuris metė išties rimtą iššūkį.

Lemtinga, vis dėlto, tapo antrojo kėlinio pradžia, kai įvartį po Juano Cuadrado perdavimo įmušė Mario Mandžukičius. 66-ąją minutę iš aikštės pašalinus Milaną Badelj "bianconeri" pergalė jau tapo aiški.

Tiesa, iki dvikovos pabaigos jie daugiau tikslių smūgių neatliko ir laimėjo minimaliu rezultatu 1-0. Kol kas Massimiliano Allegri auklėtiniai "Serie A" čempionate užima antrąją vietą.

"Milan" futbolininkai šiokių tokių sunkumų turėjo prieš naujoką "SPAL 2013".

Varžovų gynybą jiems sekėsi pralaužti sunkiai, bet tai padaryti pirmojo kėlinio viduryje pavyko po Alfredo Gomiso pražangos baudos aikštelėje. Įdomu, jog net žaidžiant dviem snaiperiais smūgis nuo 11 metrų žymos buvo patikėtas gynėjui Ricardo Rodriguezui, kuris savo progą išnaudojo puikiai.

Savo pergalę "rossoneri" įtvirtino sužaidus valandą. Tada dar vieną 11 metrų baudinį uždirbo Frackas Kessie, kuris pats jį ir realizavo.

Į savas vėžes pamažu sugrįžtantis Bergamo "Atalanta" šį vakarą visus reikalus su "Crotone" sutvarkė dar pirmajame kėlinyje.

Andrea Petagna savo ekipą po Josipo Iličičiaus perdavimo išvedė jau penktąją minutę, o kėlinio viduryje jis pats tiksliai asistavo Mattiai Caldarai. 39-ąją minutę pasižymėjus Iličičiui rezultatas tapo triuškinantis.

Antrojoje rungtynių dalyje dublį dar pridėjo Alejandro Gomezas ir laimėję rezultatu 5-1 Gian Piero Gasperini auklėtiniai pakilo į devintąją vietą.

Centrinėje vakaro dvikovoje susitiko iki šiol puikiai žaidusios Romos "Lazio" ir "Napoli" komandos.

Ši akistata klostėsi apylygiai ir šiokį tokį pranašumą iš tiesų turėjo svečiai, bet sostinės vienuolikė sugebėjo išsiveržti į priekį, kai Mareko Hamšiko klaida pasibaigė Stefano De Vrijo įvarčiu.

Neilgai trukus tas pats Hamšikas sudrebino vartų virpstą, o netoli tikslo taip pat buvo Jose Callejonas, tačiau pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių nebuvo.

Pietų Italijos klubas dar labiau atsigavo po pertraukos ir mačo baigį nulėmė laikrodžiui dar neperlipus valandos ribos.

54-ąją minutę pusiausvyrą atstatė prie vartininko atmušto kamuolio suskubęs Kalidou Koulibaly, o jau kitoje atakoje "Napoli" į priekį išvedė Callejonas. Jam įvartį sukūręs Marekas Hamšikas 59-ąją minutę atliko dar vieną perdavimą Driesui Mertensui, kuris svečių persvarą jau pavertė įtikinančia.

Taigi, Neapolio ekipa šį vakarą šventė penktąją pergalę iš tiek pat galimų ir dėl geresnio įvarčių santykio kol kas lenkia net "Juventus". "Lazio", tuo tarpu, nors išlieka aukštoje pozicijoje, gali sulaukti prastų žinių, nes įvartį pelnęs de Vrijas buvo pakeistas dėl traumos, o dar pirmojo kėlinio viduryje aikštę priverstinai paliko kitas vidurio gynėjas Bastosas.

"Benevento" 0 - 4 "Roma"
[0-1] 22' Edin Džeko
[0-2] 35' Fabio Lucioni (į savus vartus)
[0-3] 52' Edin Džeko
[0-4] 74' Lorenzo Venuti

"Milan" 2 - 0 "SPAL 2013"
[1-0] 26’ Ricardo Rodriguez (iš 11 metrų baudinio)
[2-0] 61' Franck Yannick Kessie (iš 11 metrų baudinio)

"Atalanta" 5 - 1 "Crotone"
[1-0] 5' Andrea Petagna
[2-0] 25' Mattia Caldara
[3-0] 39' Josip Iličič
[4-0] 63' Alejandro Gomez
[4-1] 70' Marco Tumminello
[5-1] 73' Alejandro Gomez (iš 11 metrų baudinio)

"Cagliari" 0 - 1 "Sassuolo"
31’ Alessandro Matri ("Sassuolo") nerealizavo 11 metrų baudinio

[1-0] 53' Mario Mandžukič
66' Milan Badelj ("Fiorentina") pašalintas iš aikštės

"Lazio" 1 - 3 "Napoli"
[1-0] 30' Stefan De Vrij
[1-1] 54' Kalidou Koulibaly
[1-2] 56' Jose Maria Callejon
[1-3] 59' Dries Mertens

"Udinese" 2 - 3 "Torino"
[0-1] 9' Andrea Belotti
[0-2] 30' Emil Hallfredsson (į savus vartus)
[1-2] 48' Rodrigo De Paul (iš 11 metrų baudinio)