Pasak naujienų agentūros ANSA, legendinis Italijos klubas "%c00211" paskelbtas bankrutuojančiu. Bankrutavimo tribunolas savo sprendimą oficialiai paskelbs tik rytoj, tačiau šaltiniai teisme sako, kad bankrotas jau yra neišvengiamas.

Praėjusią savaitę Neapolio klubas negavo licencijos žaisti "Serie-B", nes turi dideles skolas, kaip manoma apie 70 milijonų eurų.

78 metų istoriją turintis klubas prieš du dešimtmečius savo komandoje turėjo vieną geriausių visų laikų žaidėjų Diego Maradoną, kuris padėjo klubui du kartus laimėti "Serie-A", taip pat UEFA bei Italijos taures.

Klubas, turintis daugybę gerbėjų Italijoje, paskutinius du metus buvo teisinių dvikovų tarp buvusių savininkų Salvatore Naldi ir Giorgio C orbelli centre - tai ir lėmė jo subyrėjimą.

Kurį laiką padėtį bandė gelbėti "Perugia" prezidentas Luciano Gaucci, bet jo bandymas praeiti taisykles, pagal kurias vienas žmogus negali valdyti dviejų klubų tame pačiame divizione, baigėsi tuo, kad siūlymą išsinuomuoti "Napoli" atmetė ir Federacija ir Apeliacinis Tribunolas.

Nepaisant bankroto, atrodo turėtų būti sukurtas naujas klubas C1 divizione - kad iš didžiųjų miestų neišnyktų futbolas, pagal taip vadinamą "Lodo Petrucci taisyklę" verslininkams leidžiama nusipirkti atsiradusią vietą.

Keturi žmonės jau pradėjo rungtis dėl šios vietos: minėtas Gaucci perima "Napoli Sportiva", "Siena" prezidentas Paolo De Luca kuria "Napoli F.C." ir žada skolintis žaidėjų iš "%c00038 ir "%c00200", Luiso Vinicio "Azzura Napoli" ruošiasi pardavinėti akcijas sirgaliams, o grupė verslininkų iš Nolos miesto ruošia "Napoli Sport".

Iki antradienio popietės šie potencialūs klubai turi pateikti finansines 7,5 milijono eurų garantijas, ir įrodyti stabilumą bent sezonui "Serie-C1". Kas gaus šią galimybę spręsis trečiadienį miesto taryboje.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos