„Napoli“ namuose palaužė „Empoli“ futbolininkus © REUTERS nuotr.

Antradienio vakarą vykusiose „Serie A“ čempionato rungtynėse „Napoli“ namuose rezultatu 2:0 įveikė „Empoli“ vienuolikę.

Neapoliečiai turėjo iniciatyvą viso mačo metu, o 69 minutę Luciano Spalletti auklėtiniai sugebėjo ją paversti įvarčiu. Hirvingas Lozano realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo 1:0.

Šeimininkų šansus pasiekti pergalingą rezultatą taip pat padidino 74 minutę „Empoli“ gynėjui Gugliemo Vicario parodyta antra geltona kortelė, po kurios žaidėjas turėjo palikti aikštę.

„Napoli“ įtvirtino savo pergalę 88 minutę. Po Hirvingo Lozano perdavimo pasižymėjo Piotras Zielinskis.

Po šio mačo „Napoli“ dar labiau įsitvirtina pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, kol kas lenkdami antroje vietoje esantį „AC Milan“ devyniais taškais. Tuo tarpu, „Empoli“ rikiuojasi keturiolikti.