"Napoli" sidabrą vainikavo G. Higuaino įvarčių rekordas, "Milan" finišuos septintas (VIDEO)

Šį vakarą "Serie A" čempionate sužaisti keturi paskutiniojo turo mačai.

Nesunkią pergalę namuose iškovojo "Napoli" futbolininkai. Jie rezultatu 4-0 sutriuškino jau nuo tryliktosios minutės dešimtyje žaidusią "Frosinone" vienuolikę bei užsitikrino antrąją vietą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Maurizio Sarri auklėtinius į priekį išvedė Marekas Hamšikas, o po pertraukos visus reikalus jau sutvarkė Neapolio klubo lyderis Gonzalo Higuainas, puikų savo sezoną užbaigęs dar trimis įvarčiais.

Pasižymėjęs hat-tricku argentinietis pagerino net 66 metus galiojusį lygos rekordą. 36 įvarčius per visą sezoną pelnęs snaiperis aplenkė buvusį "Milan" narį Gunnarą Nordahlą, kuris 35 tikslius smūgius atliko dar 1949-50 metų sezone.

Bronzos medalius iškovojusi "Roma" komanda svečiuose 3-1 įveikė "Milan" futbolininkus. Ši dvikova "giallorossi" galiausiai nieko nelėmė, tačiau "madų sostinės" vienuolikės pralaimėjimas reiškia, kad ji Italijos čempionate finišuos septinta.

"Rossoneri" aplenkė "Sassuolo", nugalėjęs kitą to paties miesto klubą "Inter".

“Juventus” 5 – 0 “Sampdoria”
[1-0] 5’ Patrice Evra
14’ Milan Skriniar (“Sampdoria”) pašalintas iš aikštės
[2-0] 15’ Paulo Dybala (iš 11 metrų baudinio)

“Napoli” 4 – 0 “Frosinone”
13’ Mirko Gori (“Frosinone”) pašalintas iš aikštės

[3-1] 39’ Matteo Politano
60’ Jeison Murillo (“Inter”) pašalintas iš aikštės