„Napoli“ su „Real Sociedad“ prasmuko į kitą Europos lygos etapą, „Leicester“ – iškrito © ZUMAPRESS com. nuotr.

A-D grupėms baigėsi Europos lygos grupių etapas.

C grupėje „Napoli“ su „Leicester City“ kovojo dėl patekimo į Europos lygos atkrintamąsias ir galiausiai rungtynių šeimininkai iš Neapolio triumfavo 3:2.

Po pirmųjų 25 minučių šiose rungtynėse pirmavo „Napoli“ jau 2:0, tačiau komandos į pertrauką išėjo jau su lygiu rezultatu, kadangi „Leicester City“ gretose buvo rezultatyvūs Jonny Evansas ir Kiernanas Dewsbury-Hallas.

Visgi, antrajo kėlinio pradžioje lemiamą dūrį smeigė Eljifas Elmas, kuriam tai bus antrasis įvartis šiose rungtynėse. Šiaurės makedonietis tvarkingai sustabdė kamuolį baudos aikštelėje ir nuginklavo Kasperą Schmeichelį.

Kitose grupės rungtynėse dar galėjo būti palankus rezultatas „Leicester City“ ekipai, jeigu „Legia“ su „Spartaku“ būtų sužaidusi lygiosiomis. Visgi, Lenkijoje progą, pasižymėti nuo 11 m žymos, gavęs Tomašas Pekhartas, ja nepasinaudojo per pridėtą rungtynių laiką.

Maskvos „Spartakas“ netgi užėmė pirmąją vietą grupėje ir iškart keliauja į aštuntfinalius, o „Napoli“ ekipos lauks papildomas etapas.

„Real Sociedad“ lemiamose grupės rungtynėse 3:0 įveikė Eindhoveno PSV dėl patekimo į kitą etapą. Ispanijos ekipos lauks papildomas etapas dabar, o PSV keliaus į Konferencijų lygą, kaip ir „Leicester City“ ekipa. Šioje grupėje „AS Monaco“ užėmė pirmąją vietą.