Naujas Superlygos ėjimas: bandys išvaduoti klubus nuo UEFA suvaržymų

Superlygos turnyre oficialiai likę vos trys klubai toliau nerimsta.

Madrido „Real“, Turino „Juventus“ ir „Barcelona“ ketina naudoti visas įmanomas teisines priemones, kad ateityje galėtų įgyvendinti savo planus.

Kaip rašo „New York Times“, lyga užpildė teismo dokumentus ir bandys „išlaisvinti“ kitus devynis anksčiau pirmenybėms priklausiusius klubus nuo UEFA suvaržymų.

Jei teismo procesas Madride bus sėkmingas, tuomet pagrindinės Europos futbolo organizacijos vadovo Aleksandro Čeferino pasirašytos sutartys su „pabėgėliais“ galėtų būti anuliuotos, kaip ir galios netektų ketinimai skirti dideles nuobaudas už nepaklusimą.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...