Romos "%c00019" naujuoju komandos treneriu paskyrė italą Domenico Caso. 50 metų strategas pasirašė vienerių metų sutartį.

Nuo 1992-1997 metų buvęs "Lazio" jaunimo komandos treneriu Caso praėjusiais metais sugrįžo į šią vietą. Prieš mėnesį Roberto Mancini perėjus į "%c00037", jis buvo laikinai perėmęs šią vyriausiojo trenerio poziciją. Ankstesnėje savo karjeroje Caso yra dirbęs "Serie-B" su "Foggia", "Chievo", "Pistoiese" klubais.

Caso buvo vienas iš trijų pretendentų užimti "Lazio" trenerio pareigas. Manoma, kad jis dėl šios vietos rungėsi su legendiniu Dino Zoffu, treniravusiu Romos klubą prieš trejus metus, ir buvusiu "Reggina" treneriu Giancarlo Camolese. Visgi klubas nusprendė pasitikėti komandą geriau pažįstančiu Caso.

"Lazio" prezidentas Claudio Lotito mano, kad Caso bus tinkamas treneris ir ves klubą tik į priekį: "Caso - geriausias pasirinkimas. Jis sugebės palaikyti tvarką ekipoje ir turėdamas patirties galės toliau ugdyti jaunimą. Šis pasirinkimas yra patvirtinimas kelio, kuriuo klubas nori eiti ateityje."

Pats Caso džiaugiasi gavęs didžiausią galimybę jo karjeroje, bet nieko nežada: "Noriu padėkoti prezidentui ir visiems žaidėjams kurie dirbo su manimi Japonijoje (per priešsezoninę išvyką - aut.past.), nes jie padėjo šitam atsitikti. Negaliu nieko pažadėti fanams, galiu tik pasakyti, jog mes sunkiai dirbsime.

"Komanda turi savo taktinį identiškumą, bet jai reikia keletos naujų veidų. Paprašysiu prezidento keletos pasiaukojimų, ir tikiuosi, jog jis sutiks su mano prašymais." - kalbėjo Caso bei dar pridėjo - per ateinančias jis tikisi komandoje turėti keturis ar penkis naujus žaidėjus.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos