Du akt yviausi Italijos klubai transferų turguje "%c00037" ir Florencijos "%c00143" šiandien pranešė apie naujausius įsigytus žaidėjus: Milano komandą papildė gynėjas Ze Maria (%p01884), o Florencijos ekipą irgi gynėjas - Tomašas Ujfalušis (%p00232).


31 metų brazilas Ze Maria pastarąjį sezoną žaidė "%c00083" klube, kuris iškrito į "Serie-B". Jau kurį laiką "Inter" derėjosi dėl žaidėjo, ir dabar oficialiai pasirašė dviejų metų sutartį. Perėjimo suma neskelbiama, bet kalbama apie 2 milijonus eurų.

"Jie norėjo manęs ir aš norėjau "Inter". Po ilgų kalbų klubai pasiekė susitarimą. Tikėjausi patekti į tokį puikų klubą, ir tokiame amžiuje tai yra galimybė dabar arba niekada. Noriu parodyti žmonėms, kad nusipelniau šio šanso." - kalbėjo Ze Maria.

Jo, kaip ir serbo Sinišos Mihajlovičiaus pirkimu, buvo patenkintas "Inter" treneris Roberto Mancini: "Jie yra du čempionai, prisijungę prie komandos, kuri jau ir taip yra labai konkurencinga."


Į aukščiausiąją Italijos lygą grįžusi "Fiorentina" už Čekijos nacionalinės rinktinės vidurio gynėją Ujfalušį "%c00024" klubui sumokės 7.5 milijono eurų.

26 metų žaidėjas Vokietijoje praleido ketverius metus, o puikiai pasirodęs neseniai vykusiame Europos čempionate patraukė didžiausių klubų, tokių kaip "%c00038", dėmesį.

"Patiko čia būti, tačiau paprašiau Hamburgo mane išleisti. Vaikystės svajonė man taps realybe kai žaisiu Italijoje, taigi tai buvo sprendimas iš širdies." - sakė Ujfalušis - "Imsiuos naujo iššūkio ir tikiu, kad komanda yra pakankamai pajėgi būti "Serie-A" viršuje."
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos