Naujuoju "Aston Villa" treneriu tapo Remi Garde

„Aston Villa“ ekipa oficialiai patvirtino, kad naujuoju komandos treneriu tapo buvęs „Lyon“ strategas Remi Garde.

49-erių metų treneris pasirašė sutartį iki 2018-2019 metų sezono pabaigos ir šiame poste pakeis Timą Sherwoodą, kuris buvo atleistas praėjusią savaitę.

Garde susidurs su sunkiausiu iššūkiu savo karjeroje, o jo būsima ekipa per dešimt „Premier“ lygos rungtynių iškovojo vos keturis taškus ir užima paskutinę vietą Anglijos pirmenybėse. Nepaisant to, prancūzas mėgaujasi iššūkiu pasidalijo savo mintimis su klubo svetaine.

„Yra neįsivaizduojama garbė tapti tokio garsaus klubo treneriu. Turėjau labai pozityvius susitikimus su klubo savininku Randy Lerneriu ir pirmininku Tomu Foxu. Jie turi labai ambicingus tikslus komandai ir aš labai džiaugiuosi, kad būtent mane pasirinko tų tikslų įgyvendinimui.

Be abejonės mes turėsime sunkią užduotį, tačiau aš tikiuosi šį iššūkį įveikti su visų klubą mylinčių žmonių pagalba.“, - po paskyrimo treneriu kalbėjo Garde.

Remi Garde laimėjo Prancūzijos taurės ir supertaurės varžybas per savo trijų metų laikotarpį „Lyon“ ekipoje. Jis taip pat nuvedė klubą iki Čempionų lygos aštunfinalio.

Buvusią ekipą prancūzas paliko po 2013-2014 metų sezono, teigdamas, kad komandą palieka dėl asmeninių priežasčių.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • vb

  netycia perskaiciau Remi Gaillard 😀

  • +1
 • vb

  netycia perskaiciau Remi Gaillard 😀

  • +1
 • vb

  netycia perskaiciau Remi Gaillard 😀

  • +1

Kitos naujienos